Pakiety Podstawowe Plus | Telewizja JAMBOX

Pakiety Podstawowe Plus

  • Bogaty
  • Korzystny
  • Podstawowy

Zawiera 184 kanałów w tym 127 w najwyższej jakości HD. Masz możliwość rozszerzenia swojego pakietu o wybrane pakiety tematyczne oraz premium.

Zawiera 143 kanałów w tym 96 w najwyższej jakości HD. Masz możliwość rozszerzenia swojego pakietu o wybrane pakiety tematyczne oraz premium.

Zawiera 86 kanałów w tym 55 w najwyższej jakości HD. Masz możliwość rozszerzenia swojego pakietu o wybrane pakiety tematyczne oraz premium.

* Kanały dostępne dla Abonentów podpisujących nowe umowy abonenckie lub przedłużających umowy abonenckie po dniu 1 czerwca 2021.

Pakiety Tematyczne

Tematyczne pakiety telewizji cyfrowej to jeszcze więcej kanałów tematycznych na wyciągnięcie ręki oraz… pilota! Ta oferta stanowi uzupełnienie pakietów podstawowych Plus. Możesz je domówić w każdej chwili – szybko i łatwo, bo bez wychodzenia z domu, a nawet bez rozmowy telefonicznej z konsultantem! 

Więcej Sportu Plus

Więcej Erotyki

Pakiety Premium

Pakiety telewizyjne z sekcji premium to prawdziwa gratka dla zagorzałych fanów kina i sportu. Kanały, które zawarte są w poszczególnych pakietach, gwarantują łatwy dostęp do najświeższych i najpopularniejszych premier filmowych, seriali, a także relacji z najważniejszych wydarzeń sportowych w kraju i na świecie.

Pakiet Eleven

Pakiet HBO +Max

Pakiet CANAL+ Select

Pakiet CANAL+ Prestige

Pakiet Cinemax

Pakiet Filmbox

Zamów telewizję JAMBOX w pakiecie z Internetem

Wypełnij formularz i wyślij zapytanie o promocję w Twoim miejscu zamieszkania 
lub skontaktuj się z twoim lokalnym operatorem i spytaj o szczegóły oferty promocyjnej »

Informujemy, że administratorem danych osobowych podanych na formularzu jest SGT sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Ligockiej 103 budynek 8. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 Nr 101, poz. 926 ze zm.), w celu udzielania odpowiedzi na zadawane pytania, w tym za pomocą poczty elektronicznej. Podanie danych jest dobrowolne. Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz możliwość ich poprawiania.

Programy gwarantowane zgodnie z definicją w Ogólnym Regulaminie Świadczenia Usług. Włączenie i wyłączenie programu niegwarantowanego nie jest zmianą Umowy Abonenckiej i nie wymaga uprzedniego powiadomienia o tym Abonenta.

Programy niedostępne w usłudze TV Smart.

W ofercie telewizji JAMBOX pakiety Podstawowy, Korzystny i Bogaty są świadczone przez firmę SGT.