FAQ | Telewizja JAMBOX

FAQ

Treści ze stemplem jakości HBO będą widoczne i łatwo dostępne w ramach platformy streamingowej Max – użytkownicy znajdą ulubione produkcje HBO za jednym kliknięciem. Klienci pakietów Standardowego i Premium posiadać będą nadal dostęp do kanałów linearnych HBO, HBO 2 i HBO 3.

Opłaty za usługi świadczone w ramach multimedialnej platformy JAMBOX nie zwalniają Państwa z wnoszenia obowiązkowych opłat z tytułu abonamentu radiowo-telewizyjnego.

Tak, dekoder JAMBOX można połączyć z zestawem kina domowego. Dekodery są wyposażone w analogowe wyjścia audio oraz w cyfrowe wyjście S/PDIF - wykorzystanie go do połączenia z zestawem kina domowego pozwoli Państwu cieszyć się wysoką jakością dźwięku w standardzie 5.1

Tak, do dekodera można podłączyć każdy odbiornik telewizyjny wyposażony w wejście SCART (Eurozłącze) lub wejście analogowe (composite video-in). Natomiast jeżeli jesteście Państwo posiadaczami nowoczesnego odbiornika z matrycą LCD lub plazmową, wyposażonego w cyfrowe wejście HDMI, zalecamy skorzystanie z takiego podłączenia - umożliwia ono wykorzystanie w pełni możliwości sprzętu i pozwala cieszyć się wysoką, cyfrową jakością obrazu i dźwięku (złącze HDMI dostępne jest w dekoderach oznaczonych HD).

Dostęp do multimedialnej platformy JAMBOX realizowany jest z wykorzystaniem cyfrowego dekodera. Urządzenie jest udostępniane abonentom wg aktualnego cennika i warunków. Abonent może wybrać typ dekodera.

Tak! Max ma szeroką bibliotekę tytułów skierowanych do osób w różnym wieku. W Max nadal dostępne będą seriale HBO, a do tego ulubione filmy akcji z uniwersum DC oraz programy i filmy familijne, z których ucieszą się dzieci, nastolatkowie i rodzice.
Teraz katalog Max staje się jeszcze obszerniejszy! Dodajemy szeroki wybór programów rozrywkowych, kulinarnych, reality-show, a także nowe produkcje oryginalne!

Tak. W cyfrowej telewizji jest to możliwe posiadając kolejny dekoder. Ale nie martw się, że będziesz musiał płacić pełny abonament. Dzięki usłudze MULTIROOM możesz mieć dodatkowy dekoder w niższej cenie abonamentu. Ważne jest, że wszystkie programy jakie masz wykupione w podstawowej usłudze będziesz mieć dostępne na drugim dekoderze tylko przy opłacie miesięcznej za multiroom.

Nie, telewizja JAMBOX korzysta z innej technologii. Telewizja JAMBOX pracuje wykorzystując nowoczesne, w pełni cyfrowe okablowanie używane równocześnie do dostarczania sieci Internet i telefonii. To okablowanie, w pełni symetryczne z powodzeniem wystarczy aby dostarczać do Twojego mieszkania jednocześnie kilka kanałów w jakości HD, usługi wypożyczalni filmów (VOD), gry sieciowe a także telewizję trójwymiarową (HD-3D). Są to sieci Next Generation Networks (NGN). 

Nie, HBO Max stanie się Max, a Klient zostanie przekierowany do logowania do platformy Max.

Klienci posiadający HBO Max zachowają swoje wcześniejsze profile, historię oglądania i tytuły w sekcjach "kontynuuj oglądanie" i "moja lista" – wszystko to będzie na nich czekać na platformie Max. Tytuły pobrane w HBO Max nie zostaną przeniesione na Max – Klienci będą musieli ponownie pobrać treści na platformie. Użytkownicy z ograniczeniami wiekowymi na swoich profilach HBO Max będą musieli ponownie sprawdzić ustawienia wiekowe po migracji do Max, aby upewnić się, że oni lub członkowie ich rodziny mogą oglądać tylko treści odpowiednie dla swojego wieku.

Tak. Telewizja JAMBOX jest w pełni cyfrowa co oznacza, że dostarczamy ją do Twojego telewizora w takiej jakości w jakiej nadaje ją nadawca. W żadnym miejscu naszej sieci nie idziemy na kompromisy, nie reenkodujemy, nie upscalujemy, nie zmniejszamy przepływności strumienia bitowego.

Kablówka JAMBOX reemituje sygnały telewizyjne i radiowe w takiej jakości w jakiej są one dostarczane nam przez nadawców programów. Korzystamy z najlepszych źródeł sygnału, więc nie boimy się powiedzieć, że jakość obrazu w telewizji JAMBOX jest najlepsza na rynku. Staramy się, aby jak najwięcej kanałów było w jakości HD i dotrzymujemy tego słowa, będąc w czołówce operatorów oferujących największą ilość kanałów HD. Oferta programowa telewizji JAMBOX jest stale rozbudowywana o nowe kanały w jakości HD. Warto też zaznaczyć, że nie tylko kanały możemy nadawać w HD, już dziś oferujemy także materiały HD w usłudze wideo na żądanie VOD.

Nie, opłata za film zamówiony w usłudze Wypożyczalnia jest rozliczona na kolejnej fakturze. 

Obydwa kody znajdziesz na umowie Abonenckiej lub możesz je uzyskać telefonicznie w Biurze Obsługi Klienta. Kody możesz zmienić na własne poprzez zalogowanie się do JAMBOX go! https://go.jambox.pl.

Zobacz poradnik jak ustawiać kody jPIN i tvPIN

Ceny oraz dostępne pakiety HBO +Max są w ramach telewizji JAMBOX dostępne na stronie ➔ PROMOCJE

Jeśli masz zainstalowaną aplikację HBO Max, wydarzy się jedna z dwóch sytuacji:
1) Aplikacja HBO Max automatycznie zaktualizuje się do Max, lub
2) Kiedy otworzysz aplikację HBO Max, wyświetli się komunikat z prośbą o pobranie aplikacji Max.
W każdym z tych przypadków, HBO Max zostanie zastąpione Max.

Po dodaniu Max do posiadanego pakietu, Klient może ściągnąć aplikację Max na wspierane urządzenie i zarejestrować przez ➔ www.jambox.pl/max-rejestracja

Dostępność usług w Państwa miejscu zamieszkania można sprawdzić na naszej stronie www albo dzwoniąc do swojego lokalnego operatora Internetu lub w biurze obsługi klienta JAMBOX. Zasięg dostępności usług stale się powiększa, w przypadku gdy kablówka JAMBOX nie jest obecnie dostępna w Państwa lokalizacji, zachęcamy do częstego odwiedzania naszej strony www.

Po sprawdzeniu możliwości technicznych dla Państwa miejsca zamieszkania, zamówienie na przygotowanie umowy można złożyć u lokalnego operatora kablówki JAMBOX. Dostępność usług w Państwa miejscu zamieszkania można sprawdzić na naszej stronie www albo dzwoniąc do lokalnego operatora lub do biura obsługi klienta JAMBOX.

W ekosystemie JAMBOX:

 • Kod tvPIN służy do autoryzacji usług dostępnych w JAMBOX takich jak np.: Max, Viaplay czy ochrona rodzicielska.
 • Kod jPIN zabezpiecza zmiany na koncie Abonenta, które mają wpływ na rozliczenia jak np.: zakup dodatkowego pakietu telewizyjnego poprzez dekoder lub apkę JAMBOX go!

W ekosystemie TV Smart są dostępne: kod PIN oraz CA PIN. Kody te są połączone z kodami jPIN i tvPIN w poniższy sposób:

 • jPIN ➔ PIN zakupowy i kontroli rodzicielskiej
 • tvPIN ➔ CA PIN – pin do treści dla dorosłych

Możliwości zmiany kodów PIN:

 • z apki JAMBOX go! (jPIN i tvPIN)
 • z dekodera TV Smart (PIN i CA PIN)

W Max są dostępne 3 pakiety: Podstawowy, Standardowy i Premium.

Podstawowy:

 • Obejmuje Bibliotekę TVN, HBO i kanał TVN
 • Oglądaj na 2 urządzeniach jednocześnie
 • Rozdzielczość Full HD
 • Zawiera reklamy
 • Oglądaj Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024  

Standardowy:

 • Obejmuje Bibliotekę TVN, HBO i kanały TVN, HBO, HBO2, HBO3
 • Oglądaj na 2 urządzeniach jednocześnie
 • Rozdzielczość Full HD
 • 30 pobrań
 • Oglądaj Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024  

Premium:

 • Obejmuje Bibliotekę TVN, HBO i kanały TVN, HBO, HBO2, HBO3
 • Oglądaj na 4 urządzeniach jednocześnie
 • Rozdzielczość Full HD lub 4K (przy wybranych tytułach)
 • Dolby Atmos (przy wybranych tytułach)
 • 100 pobrań (obowiązują ograniczenia)
 • Oglądaj Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024  

Do dekodera, oprócz telewizora, mogą Państwo podłączyć zestaw kina domowego czy domowy zestaw audio.
Dekodery JAMBOX wyposażone są w następujące złącza (w zależności od modelu):

 • HDMI - do podłączenia odbiornika telewizyjnego wyposażonego w cyfrowe wejście HDMI
 • YPbPr (component) - do podłączenia odbiornika telewizyjnego wyposażonego w analogowe wejście komponentowe (dla wysokiej rozdzielczości)
 • SCART - do podłączenia odbiornika telewizyjnego w wejściem SCART (Eurozłącze)
 • SCART - po podłączenia urządzeń dodatkowych (np. magnetowidu) wyposażonych w złącze SCART (Eurozłącze)
 • video-in - do podłączenia odbiornika telewizyjnego wyposażonego w wejście composite video
 • audio-in - do podłączenia analogowych torów (kanał prawy i lewy) audio do wejść stereo urządzeń audio
 • S/PDIF (optyczny i koncentryczny) - do podłączenie do cyfrowego toru audio w zestawie kina domowego lub w zestawie audio

Tak! Jeśli logowałeś się wcześniej do HBO Max, to użyj teraz tych samych danych (e-mail i hasło), aby zalogować się do Max. Wszystkie profile oraz cała historia oglądania automatycznie zostaną przeniesione do aplikacji Max.

Max będzie dostępny na wielu urządzeniach. Listę obsługiwanych w Polsce urządzeń i systemów operacyjnych oraz przeglądarek internetowych będzie można znaleźć w Centrum Pomocy na platformie Max, gdzie będzie na bieżąco aktualizowana.