Pakiety Podstawowe Plus | Telewizja JAMBOX

Pakiety Podstawowe Plus

  • Bogaty
  • Korzystny
  • Podstawowy

Zawiera 192 kanałów w tym 151 w najwyższej jakości HD. Masz możliwość rozszerzenia swojego pakietu o wybrane pakiety tematyczne oraz premium.

Zawiera 150 kanałów w tym 118 w najwyższej jakości HD. Masz możliwość rozszerzenia swojego pakietu o wybrane pakiety tematyczne oraz premium.

Zawiera 83 kanałów w tym 65 w najwyższej jakości HD. Masz możliwość rozszerzenia swojego pakietu o wybrane pakiety tematyczne oraz premium.

Pakiety Tematyczne

Tematyczne pakiety telewizji cyfrowej to jeszcze więcej kanałów tematycznych na wyciągnięcie ręki oraz… pilota! Ta oferta stanowi uzupełnienie pakietów podstawowych Plus. Możesz je domówić w każdej chwili – szybko i łatwo, bo bez wychodzenia z domu, a nawet bez rozmowy telefonicznej z konsultantem! 

Więcej Sportu Plus

Więcej Erotyki

Pakiety Premium

Pakiety telewizyjne z sekcji premium to prawdziwa gratka dla zagorzałych fanów kina i sportu. Kanały, które zawarte są w poszczególnych pakietach, gwarantują łatwy dostęp do najświeższych i najpopularniejszych premier filmowych, seriali, a także relacji z najważniejszych wydarzeń sportowych w kraju i na świecie.

Pakiet HBO +Max

Pakiet Eleven

Pakiet CANAL+ Select

Pakiet CANAL+ Prestige

Pakiet Cinemax

Pakiet Filmbox

Zamów telewizję JAMBOX w pakiecie z Internetem

Wypełnij formularz i wyślij zapytanie o promocję w Twoim miejscu zamieszkania 
lub skontaktuj się z twoim lokalnym operatorem i spytaj o szczegóły oferty promocyjnej »

Informujemy, że administratorem danych osobowych podanych na formularzu jest SGT sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Ligockiej 103 budynek 8. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 Nr 101, poz. 926 ze zm.), w celu udzielania odpowiedzi na zadawane pytania, w tym za pomocą poczty elektronicznej. Podanie danych jest dobrowolne. Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz możliwość ich poprawiania.

Programy gwarantowane zgodnie z definicją w Ogólnym Regulaminie Świadczenia Usług. Włączenie i wyłączenie programu niegwarantowanego nie jest zmianą Umowy Abonenckiej i nie wymaga uprzedniego powiadomienia o tym Abonenta.

Programy niedostępne w usłudze TV Smart.

W ofercie telewizji JAMBOX pakiety Podstawowy, Korzystny i Bogaty są świadczone przez firmę SGT lub EVIO.