Karta eSIM już w JAMBOX mobile | Telewizja JAMBOX

Karta eSIM już w JAMBOX mobile

Czy wiesz, że

Czy wiesz, że abyś mógł oglądać na swoim telewizorze programy telewizyjne w jakości HD i 4K operator obsługujący Twoją sieć przesyła do Twojego mieszkania dane z prędkością około 20Mb/s. Jeżeli na swoim odbiorniku nagrywasz i oglądasz dwa programy równocześnie strumień zwiększa się do 40Mb/s, a jeżeli jeszcze w drugim pokoju masz drugi odbiornik... Tak, tak - nasze światłowodowe sieci dysponują dużymi przepływnościami - dużo większymi niż kable telefoniczne czy koncentryczne tradycyjnej kablówki.

eSIM w JAMBOX mobile

Pragniemy poinformować o uruchomieniu usługi eSIM w JAMBOX mobile.

eSIM to nic innego jak cyfrowa wersja karty SIM, która zostaje zapisana na telefonie obsługującym technologię eSIM w postacie specjalnego profilu. Korzystanie z profilu na swoim urządzeniu niczym nie różni się od korzystania ze standardowej karty fizycznej jak do tej pory. Wystarczy pobrać profil eSIM na posiadane urządzenie poprzez zeskanowanie otrzymanego od swojego Operatora kodu QR.

Nowoczesna technologia ułatwia szybkie i łatwe korzystanie ze smartfona bez konieczności umieszczania w telefonie standardowej karty SIM.

Usługa jest już dostępna dla wszystkich Abonentów JAMBOX mobile.

Zachęcamy do zapoznania się z następującymi tekstami:

Poznaj usługi JAMBOX mobile

eSIM VoLTE Wi-Fi Calling Sieć 5G Roaming

 

 

Zapraszamy do kontaktu ze swoim lokalnym operatorem.

 

2024/01/11