Początek czerwca przynosi zmiany | Telewizja JAMBOX

Początek czerwca przynosi zmiany

Czy wiesz, że

Czy wiesz, że będąc abonentem telewizji JAMBOX jesteś już "zcyfryzowany". Oznacza to, że nie będziesz musiał wymieniać telewizora, ani kupować dodatkowej przystawki, aby odbierać programy telewizyjne dostępne z nadajników naziemnych.

Red Carpet TV w nowej odsłonie i CANAL+ DOKUMENT
zamiast CANAL+ Discovery

Po roku działalności Red Carpet TV zmienia swoje oblicze. Stacja przechodzi rebranding zarówno w warstwie graficznej, jaki i programowej. Jak zapewnia nadawca, dostarczy widzom aktualności ze świata showbiznesu i popkultury w nowoczesnej, dynamicznej formie.

Nowa ramówka stacji zostanie podzielona na cztery pasma tematyczne: RED NOW, RED POP, RED Classic oraz RED LIVE. Red Carpet TV wprowadzi nowe programy: "Week" - podsumowujący wydarzenia mijającego tygodnia ze świata kultury i show-biznesu oraz "Zobacz" z rekomendacjami najciekawszych premierowych filmów i seriali. W czerwcowej ramówce pojawią się również dwa nowe cykle biograficzne: "Skąd ja cię znam" przybliży widzom nieznane dokonania znanych gwiazd, a "Ikony" przedstawi najwybitniejszych aktorów, muzyków, pisarzy i wyjątkowe osobowości świata mediów i show-biznesu. W Red Carpet TV nie zabraknie kultowych filmów i seriali, których oferta ma się stale poszerzać.

Początek czerwca to także zmiana w stajni CANAL+.

CANAL+ Discovery HD zostanie zastąpiony CANAL+ DOKUMENT HD.

CANAL+ DOKUMENT to kanał dokumentalny emitujący programy dla zainteresowanych różnorodnością współczesnego świata. Premierowe filmy i seriale zabierają widzów do najdalszych zakątków ziemi, przedstawiają sensacyjne odkrycia, pokazują zwykłych ludzi i ich niezwykłe historie. Na ramówkę stacji składają się m.in. pierwsze odcinki z cyklu "Karnawał w Salvadorze. Czarna piękność", "Za kulisami. Pałac Westminsterski" oraz "Przykrywkowcy. Podwójna gra". Wśród czerwcowych propozycji znalazły się również filmy "Korea Południowa z lotu ptaka" i "Świadkowie Putina", a także kolejne odcinki z serii "Pierwsze damy PRL" oraz "Kwatery Hitlera".

W Telewizji JAMBOX kanał Red Carpet TV dostępny jest na pozycji 357, a CANAL+ DOKUMENT na pozycji 149 (Pakiet CANAL+ Prestige HD).

2019/05/31