Sharkserial kryminalny 2006
reżyseria: Rod Holcomb
obsada: James Woods, Sarah Carter, Danielle Panabaker, Jeri Ryan,

Najbliższe emisje w FOX HD
Wtorek, 10.01 g. 19:00Serial opowiadający o zawodowym i prywatnym życiu Sebastiana Starka (James Woods), charyzmatycznego, niezwykle pewnego siebie adwokata, który po szokującym zakończeniu jednej z prowadzonych spraw i osobistym objawieniu postanawia wykorzystać swoje bezwzględne metody w biurze prokuratora.

Jako szef elitarnego zespołu kryminalnego podlegającego prokuratorowi okręgowemu Los Angeles, Stark musi pracować dla swojej niegdysiejszej przeciwniczki z sali sądowej, Jessiki Devlin (Jeri Ryan, „Anatomia prawdy”), ambitnej i spełnionej prokurator okręgowej, która pogardza jego bezlitosnymi strategiami. Devlin dołącza go do grupy młodych prokuratorów, którzy tym samym zyskują szansę na otrzymanie lekcji życia. Stark co prawda poszukuje odkupienia, ale wcale nie chce zmieniać swoich podstępnych metod pracy tylko dlatego, że teraz pracuje dla „tych dobrych”. W jego młodym zespole znaleźli się: Casey Woodland (Sam Page), uprzywilejowany przystojniak, który chełpi się swoimi świeżo nabytymi prawniczymi umiejętnościami, Raina Troy (Sophina Brown), sprytna i twarda nowa członkini zespołu, Martin Allende (Alexis Cruz), intelektualista z Południowego Los Angeles oraz dynamiczna Madeleine Poe (Sarah Carter), która postanawia dołączyć do grupy, by uczyć się od najlepszych.

Dla tych prawniczych debiutantów to doświadczenie, które otworzy im oczy. Zaczynają w swoich sprawach stosować niesławne kastetowe techniki Starka. Prawniczy rekin, na którego w domu czeka kibicująca mu szesnastoletnia córka Julie (Danielle Panabaker), musi udowodnić, że potrafi walczyć i wygrywać również po drugiej stronie prawniczej barykady.Zobacz inne polecane w TV «