Pułapki umysłu 3serial kryminalny 2014
obsada: Eric McCormack, Rachael Leigh Cook, Kelly Rowan, Arjay Smith

Najbliższe emisje w FOX HD
Piątek, 01.08 g. 21:00piątki o 21:00

Cierpiący na schizofrenię ekscentryczny doktor Daniel Pierce zostaje zatrudniony przez FBI. Ma pomagać w czasie trudnych śledztw, wykorzystując swoją wiedzę z zakresu neuropsychologii.

Zdobywca nagrody Emmy Eric McCormack („Will & Grace”) powraca w trzecim sezonie emocjonującego serialu „Pułapki umysłu”.  Aktor wciela się w postać doktora Daniela Pierce’a, ekscentrycznego profesora neurobiologii, którego schizofrenia paranoidalna pomaga agentom federalnym w rozwiązywaniu najcięższych spraw. Grana przez Rachael Leigh Cook („Cała ona”) agentka FBI i była studentka Pierce’a, Kate Moretti, w przeciwieństwie do swoich kolegów, potrafi wznieść się ponad dziwactwa Daniela.

Akcja pierwszego odcinka trzeciego sezonu rozgrywa się w Paryżu, gdzie  Pierce pomaga FBI przy niezwykle niebezpiecznej, międzynarodowej sprawie. Jego halucynacje w dalszym ciągu są destrukcyjne, zwłaszcza, że Paryż okazuje się być zupełnie innym miastem niż początkowo wydawał się być. Tymczasem oddany asystent Daniela – Max (Arjay Smith, „Pojutrze”) oraz stary przyjaciel, dziekan Haley (LeVar Barton, „Star Trek: Następne pokolenie”) opracowują plan, którego celem jest ściągniecie Pierce‘a z powrotem do Chicago.

W najnowszym sezonie „Pułapek umysłu” fani serialu będą mieli okazję poznać ojca dr. Pierce’a, w którego rolę wciela się inny zdobywca nagrody Emmy, aktor znany z takich hitów jak „E.T” czy „Szkoła uczuć”, Peter Coyote.
Zdobywca nagrody Emmy Eric McCormack („Will & Grace”) powraca w drugim sezonie emocjonującego serialu „Pułapki umysłu”.  McCormack wciela się w postać doktora Daniela Pierce’a, ekscentrycznego profesora neurobiologii, którego schizofrenia paranoidalna pomaga agentom federalnym w rozwiązywaniu najcięższych spraw. Grana przez Rachael Leigh Cook („Cała ona”) agentka FBI i była studentka Pierce’a, Kate Moretti, w przeciwieństwie do swoich kolegów, potrafi się wznieść ponad dziwactwa Daniela.

W drugim sezonie serialu życie Pierce’a komplikuje się jeszcze bardziej niż zazwyczaj. Mężczyzna zdaje sobie sprawę z tego, jak ciężko mu odejść od wyimaginowanej przyjaciółki Natalie Vincent, aby rozpocząć romans ze swoją lekarką Caroline Newsome. W obie postaci wciela się Kelly Rowan doskonale znana ze swojej roli w serialowym hicie „Życie na fali”. W tym sezonie zobaczymy również wielokrotnie nagradzanego LeVara Burton’a („Star Trek VII: Pokolenia”), który zagra postać najlepszego przyjaciela głównego bohatera – Paula Haley’a, dziekana uniwersytetu.

Do obsady dołączą także Scott Wolf („Ich pięcioro”) jako Donnie, wkrótce były już mąż Kate. Donnie jest charyzmatycznym zastępcą federalnego prokuratora generalnego, którego niedawno z powrotem przeniesiono do Chicago. Chociaż mężczyzna twierdzi, iż jego powrót do miasta był przypadkowy to jasne jest, że ma w zanadrzu ukryty plan związany z Kate.Zobacz inne polecane w TV «