The Bridge: Na granicyserial kryminalny 2014
twórcy: Meredith Stiehm, Elwood Reid
obsada: Diane Kruger, Demián Bichir, Ted Levine

Najbliższe emisje w FOX HD
Czwartek, 10.07 g. 22:00czwartki o 22:00

Zdobywca prestiżowej nagrody Peabody Awards, serial „The Bridge: Na granicy” powraca na antenę FOX z kolejnym sezonem już dzień po premierze w USA!

Gdy ciało członka kartelu zostaje znalezione na amerykańskim terenie, detektyw z El Passo Sonya Cross (Diane Kruger, „Bękarty wojny”)  oraz jej meksykański odpowiednik Marco Ruiz (Demian Bichir, „Maczeta zabija”)  ponownie łączą siły by poznać prawdę, która kryje się za ową zbrodnią, w efekcie zostają wciągnięci w sam środek skomplikowanej, piorącej brudne pieniądze siatki przestępczej, skorumpowanej policji i narkotykowej wojny Juarez, która swoim zasięgiem obejmuje również podmiejskie ulice El Paso.

W sezonie drugim, Marco próbuje poradzić sobie z bolesną stratą ukochanego syna, w dalszym ciągu zmaga się z przekupnymi gliniarzami i żądaniami bezwzględnego kartelu. Tymczasem Sonya spotyka tajemniczego mężczyznę, który w zaskakujący sposób powiązany jest z jej przeszłością. Daniel Frye (Matthew Lillard, „Scooby Doo”) i Adrianna Mendez (Emily Rios, „Breaking Bad”) w dalszym ciągu próbują dowiedzieć się, kim jest trzymająca pieczę nad kartelowymi pieniędzmi Millie Quintana. Niezwykle trudna decyzja czeka Charlotte Millwright (Annabeth Gish, „Synowie Anarchii”), kobieta musi zdecydować po czyjej stronie pragnie stanąć: amerykańskiego rządu czy meksykańskich przestępców.

Producenci wykonawczy serialu Meredith Stiehm, twórczyni obsypanego nagrodami serialu „Homeland” oraz pisarz, scenarzysta i producent telewizyjny Elwood Reid zaadaptowali „The Bridge: Na granicy” dla telewizji amerykańskiej bazując na światowym przeboju „Bron”, którego akcja rozgrywa się na granicy duńsko-szwedzkiej.Zobacz inne polecane w TV «