Breakout Kingsthriller / sensacyjny 2011
reżyseria: Gavin Hood
obsada: Laz Alonso, Malcom Goodwin, Domenick Lombardozzi, Nicole Steinwedell, Brooke Nevin, Jimmi Simpson

Najbliższe emisje w FOX HD
Niedziela, 11.12 g. 21:00Specjalna grupa byłych przestępców, mających za sobą pobyt w zakładach karnych, pod przewodem szeryfa federalnego zajmuje się poszukiwaniem osób, którym udało się zbiec z więzień.

Po 72 godzinach, szanse na znalezienie zbiegłego więźnia spadają do mniej niż pięciu procent. Niewiele jest niebezpieczeństw większych niż zmęczony i zdesperowany skazaniec, szukający schronienia. Toteż weterani – komendant Charlie Duchamp (w tej roli Laz Alonso) i Ray Zancanelli (Domenick Lombardozzi), podejmują decyzję o zastosowaniu niekonwencjonalnych metod egzekwowania prawa. Postanawiają wykorzystać potencjał drzemiący w dawnych uciekinierach i dzięki ich doświadczeniu łapać obecnych.

Zespół powołany do życia przez Charliego i Raya stanowi specjalną grupę poszukiwawczą. Poza stróżami prawa, w skład ekipy wchodzą – jeden z najsprytniejszych uciekinierów, którego złapał Ray, Lloyd Lowery (Jimmi Simpson) – cudowne dziecko, behawiorysta, a zarazem biegły psychiatra specjalizujący się w psychoanalizie, Shea Daniels (Malcolm Goodwin) – były gangster, znawca życia ulicznego i realiów więziennych oraz Erica Reed (Serinda Swan), seksowna ekspertka w dziedzinie polowania na ludzi, która swojego fachu nauczyła się od ojca – łowcy nagród. Charlie i Ray decydują się na skorzystanie z usług Julianne Simms (Brooke Nevin), osoby cywilnej, specjalizującej się w pozyskiwaniu wskazówek, informacji i danych.Zobacz inne polecane w TV «