Gala MMA KSW20 tylko w systemie pay-per-view

Już 15 września największa gala MMA W Europie zawita nad polskie morze.  Dwie walki wieczoru, pięć pojedynków extra i czternastu zawodników, którzy staną w szranki z rywalem w walce o pieniądze, honor i uznanie fanów mieszanych sztuk walki.

W pierwszej walce wieczoru fani MMA będą mogli zobaczyć kolejny pojedynek z udziałem Mariusza Pudzianowskiego, pięciokrotnego mistrza świata zawodów Strongman. "Pudzian", który od dłuższego czasu szlifuje umiejetności w amerykańskiej szkole American Top Team zmierzy się z mistrzem organizacji King Of The Cage, pochodzącym z Grecji, lecz mającym amerykańskie obywatelstwo Christosem "The Mad Greek" Piliafasem.

Drugim main eventem wrześniowego widowiska będzie pojedynek Jana Błachowicza z Houstonem Alexandrem. Polak to międzynarodowy mistrz Federacji KSW w wadze półciężkiej i najlepszy zawodnik tejże kategorii wagowej w Europie. Rywal Polaka to weteran największej organizacji UFC, a także bardzo dobry bokser i kickboxer. Błachowicz w walce z Alexandrem stanie w obronie mistrzowskiego pasa.

W kolejnych walkach zobaczymy m.in. starcie wagi ciężkiej pomiędzy Marcinem Różalskim i jednym z najlepszych w historii kickboxerów Jerome Le Bannerem z Francji. W kategorii do 77 kg fani obejrzą starcie dwóch czołowych fighterów z kraju, Borysa Mańkowskiego i Rafata Moksa. Oprócz nich fani zobaczą również Karola Bedorfa, Kamila Walusia i Anzora Azhieva.

Federacja KSW to największa Europejska Federacja KSW w Europie i pierwsza organizacja MMA W Polsce. Od 2004 roku gale KSW dostępne są dla sympatyków mieszanych sztuk walki. Najpierw gale organizowane były dla kilkuset osób, a teraz na żywo w halach oglqda je kilka tysiecy ludzi i po kilka milionów osób przed telewizorami.

Gala MMA dostępna jest w telewizji tylko w systemie pay-per-view w cenie 30 zł.

Zamawiać usługę można wprost z pilota wybierając pakiet: Pay Per View: Gala MMA - KSW 20 lub telefonicznie u konsultanta pod numerem: 32 339 14 33

Gala będzie emitowana w jakości HD na kanale 901 (wersja SD na kanale 902)