Zmiana numeracji kanałów na dekoderach Motorola | Telewizja JAMBOX

Zmiana numeracji kanałów na dekoderach Motorola

Czy wiesz, że

Czy wiesz, że kabel po którym dociera do Ciebie sygnał telewizji JAMBOX jest kablem umożliwiającym łączność w obie strony. Już w tej chwili możliwe jest wykorzystanie interaktywności naszej kablówki. Możesz oglądać filmy i programy dostępne w serwisie VOD bez ich wcześniejszego pobierania na dysk jak w przypadku przesyłu satelitarnego. Oglądasz materiały od razu nawet na dekoderze bez dysku. 

Dnia 15.11.2010 nastąpi aktualizacja oprogramowania dekoderów Motorola.

Najważniejszą rzeczą będzie zmiana numeracji kanałów według nowego układu. Od tej pory każdy abonent będzie mieć dany kanał zawsze pod tym samym numerem. Oczywiście funkcje: układania własnej kolejności (sortowanie kanałów) oraz ustawianie ulubionych kanałów nadal będą dostępne.

Aktualizacja wykona się automatycznie. Dekoder wyłączy się i włączy samoczynnie.

Przepraszamy za chwilowe niedogodności i mamy nadzieję, że nowe oprogramowanie spełni Państwa oczekiwania, aby jeszcze lepiej i wygodniej korzystać z usług kablówki 3 generacji.

Aktualna lista kanałów z ich numerami jest dostępna na stronie www.jambox.pl/lista-programow oraz jako plik do wydruku na: www.jambox.pl/dokumenty-do-pobrania

Co wniesie nowe oprogramowanie Motoroli?

  • Stała numeracja kanałów (układ kanałów)  z możliwością układania własnej kolejności i tworzenia list ulubionych
  • Szybsze działanie interfejsu użytkownika
  • Polskie znaki w teletext
  • Poprawa stabilności EPG
  • PVR: Nagrywanie seryjne (dzienne, tygodniowe)
  • PVR: Nagrywanie bazujące na czasie

 

2010/11/10