Promocja "Po jednym dzwonku?" w JAMBOX mobile! | Telewizja JAMBOX

Promocja "Po jednym dzwonku?" w JAMBOX mobile!

Czy wiesz, że

Czy wiesz, że do korzystania z usług VOD w JAMBOX nie potrzebujesz dekodera z dyskiem. Żadne filmy nie są wcześniej pobierane na dysk, w JAMBOX jest prawdziwe VOD - klikasz i oglądasz.

Promocja

Promocja "Po jednym dzwonku?" w JAMBOX mobile!

Zawsze w biegu? Pędzisz, spieszysz się, nie masz czasu na czekanie? Z nami nie musisz czekać! Skorzystaj z nowej promocji JAMBOX mobile „Po jednym dzwonku?” i ciesz się szybkimi połączeniami!

Dzięki nowoczesnym technologiom, takim jak VoLTE i WiFi Calling, połączysz się ze swoim rozmówcą błyskawicznie!
Połączenie jest już możliwe w czasie poniżej 1 sekundy!

Promocja „Po jednym dzwonku?” to także: eSIM, 120 GB Internetu, 5G, LTE, zasięg sieci PLUS i roaming!

Przenieś swój numer do JAMBOX mobile, a otrzymasz możliwość skorzystania z usługi eSIM, znacznie lepszą jakość dźwięku w trakcie rozmowy i szybsze połączenia (VoLTE). Będziesz mógł także prowadzić rozmowy mimo braku zasięgu sieci komórkowej (Wi-Fi Calling). Czterokrotnie powiększone GigaBajty pozwolą surfować w sieci o każdej porze dnia i nocy.

Nowa promocja JAMBOX mobile obowiązuje od 1 czerwca do 31 sierpnia 2024 roku.

W ramach promocji możesz wybrać jeden z pakietów:

Pakiety w promocji


Przenieś numer do JAMBOX mobile i ciesz się szybkimi połączeniami!

JAMBOX mobile to rozmowy, SMS-y, MMS-y i transmisja danych z każdego miejsca na świecie. Usługa działa na sprawdzonej sieci mobilnej PLUS (Polkomtel) i obejmuje dwie taryfy. Pierwsza z nich, GŁOS+SMS+MMS+LTE to cztery pakiety podstawowe w cenach promocyjnych od 14,90 zł/miesiąc. W ramach każdej z nich dostępne są nowe usługi: eSIM, VoLTE i Wi-Fi Calling. Na drugą taryfę składają się samodzielne pakiety transmisji danych.

Regulamin promocji dostępny jest w biurze Operatora. Więcej informacji o usłudze JAMBOX mobile znajduje się pod adresem: www.jambox.pl/mobile oraz w biurach operatorów ISP, świadczących usługi JAMBOX.

 

Więcej o JAMBOX mobile?


Zobacz stronę
2024/06/17