Gwieździsta Promocja w JAMBOX mobile! | Telewizja JAMBOX

Gwieździsta Promocja w JAMBOX mobile!

Czy wiesz, że

Czy wiesz, że w dekoderze Kablówki 3 Generacji JAMBOX znajduje się komputer, pracujący pod kontrolą systemu operacyjnego Linux? Ponieważ procesor tego komputera nie jest tak wydajny jak procesor w Twoim komputerze osobistym (PC) został on rozbudowany o sprzętowe układy dekodujące strumień danych opisujący obraz i dźwięk zgodnie z protokołami MPEG2/MPEG4/HEVC. Dzięki tym układom dekoder JAMBOX może także płynnie wyświetlać obraz w jakości HD i 4K.

Gwieździsta Promocja w JAMBOX mobile!

Gwieździsta Promocja w JAMBOX mobile!

Nasza promocja jest pełna gwiazd, gwiazdek i gwiazdeczek! Jakich? Sprawdźcie sami!
Przenieś swój numer do JAMBOX mobile, a zyskasz znacznie lepszą jakość dźwięku w trakcie rozmowy i szybsze połączenia (VoLTE), ale też możliwość rozmów mimo braku zasięgu sieci komórkowej (Wi-Fi Calling).
Kolejne gwiazdy naszej promocji to… GigaBajty! I to aż czterokrotnie powiększone!

Rozmawiaj ze wszystkimi bez ograniczeń i surfuj w sieci o każdej porze dnia i nocy. Gwieździstej nocy oczywiście.

Nowa promocja JAMBOX mobile obowiązuje od 1 grudnia 2023 roku do 29 lutego 2024 roku.

W ramach Gwieździstej Promocji możesz wybrać jeden z pakietów:

Pakiety w promocji

Przenieś swój numer do JAMBOX mobile i wybierz pakiet dla siebie.

JAMBOX mobile to rozmowy, SMS-y, MMS-y i transmisja danych z każdego miejsca na świecie. Usługa działa na sprawdzonej sieci mobilnej PLUS (Polkomtel) i obejmuje dwie taryfy. Pierwsza z nich, GŁOS+SMS+MMS+LTE to cztery pakiety podstawowe w cenach promocyjnych od 14,90 zł/miesiąc. W ramach każdej z nich dostępne są nowe usługi VoLTE i Wi-Fi Calling. Na drugą taryfę składają się samodzielne pakiety transmisji danych.

Regulamin promocji dostępny jest w biurze Operatora. Więcej informacji o usłudze JAMBOX mobile znajduje się pod adresem: www.jambox.pl/mobile oraz w biurach operatorów ISP, świadczących usługi JAMBOX.

 

Więcej o JAMBOX mobile?


Zobacz stronę
2023/12/07