Kalendarz adwentowy JAMBOX inny niż wszystkie | Telewizja JAMBOX

Kalendarz adwentowy JAMBOX inny niż wszystkie

Czy wiesz, że

Czy wiesz, że aby skompletować blisko 300 programów telewizyjnych oferowanych w ramach Kablówki 3 Generacji JAMBOX musimy stale patrzeć na 8 różnych satelitów i odbierać jednocześnie sygnał z 51 transponderów. Wiele programów doprowadzamy do naszej stacji czołowej światłowodowymi łączami naziemnymi. Takim łączom nie przeszkadzają gęste chmury, pasmo per. kanał może być też większe co jest widoczne w jakości obrazu, zwłaszcza kanałów HD i 4K. Staramy się rozwijać te łącza, być może rezygnując w przyszłości z anten.

Kalendarz adwentowy JAMBOX pełen filmowych niespodzianek!

Filmowe niespodzianki, rebusy, zagadki i prezenty od JAMBOX

Przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia to zawsze wyjątkowy czas. Poszukiwania prezentów, zapach gorącej czekolady, pierników i barszczu, dekorowanie choinki i… kalendarze adwentowe. Te z czekoladkami i…słynny już kalendarz JAMBOX.

Kalendarz adwentowy JAMBOX będzie tym razem wypełniony cudownymi filmami Disney’a i łamigłówkami, które – mamy nadzieję – umilą Wam oczekiwanie na Święta. Każdego dnia, od 1 do 24 grudnia, otworzymy jedno okienko, w którym znajdziecie film ze świata Disney’a z Wypożyczalni VOD JAMBOX za symboliczną złotówkę lub zagadkę. Tych, którzy pierwsi poprawnie rozwiążą nasze rebusy – nagrodzimy super gadżetami JAMBOX.

Wybrane w kalendarzu filmy Disney’a będą dostępne w promocji na dekoderach TV Smart 4K BOX.

Bądźcie czujni, obserwujcie nasze social media i otwierajcie okienka kalendarza razem z nami!

Macie ochotę na przedświąteczną zabawę z kalendarzem adwentowym JAMBOX? Zapraszamy na fanpage JAMBOX!

2023/11/28