Filmowe ferie zimowe w JAMBOX | Telewizja JAMBOX

Filmowe ferie zimowe w JAMBOX

Czy wiesz, że

Czy wiesz, że w różne rejony Polski sygnał ze stacji czołowej zlokalizowanej w Katowicach przesyłany jest po kablach światłowodowych wykorzystujących technologię Ethernet. Jest to taka sama technologia jak w Twoim domowym komputerze. Różnica jest jednak w paśmie - o ile Twój komputer posiada złącze o przepływności 100Mb/s (lub 1000Mb/s jeżeli masz szybszy port) to na trasach międzymiastowych wykorzystuje się przepływności 10 Gigabitów na sekundę, często zwielokrotnianą nawet i 96 razy poprzez stosowanie technik DWDM.

Filmowe ferie zimowe w JAMBOX

Filmowe ferie zimowe

Od 16 stycznia do 26 lutego będziemy mieli przyjemność towarzyszyć Wam podczas ferii zimowych!
I to w każdym województwie!

Po zabawie na nartach i sankach zaprosimy Was na gorącą czekoladę (tę musicie zrobić sobie sami…) i cudowne familijne filmy. O te już zadbamy my.

W każdy poniedziałek ferii, przez sześć tygodni, będziemy prezentować dwa tytuły filmowe, które będziecie mogli wypożyczyć za jedyną złotówkę KAŻDY w Wypożyczalni VOD JAMBOX oraz w TV Smart! Pamiętajcie – niezależnie od tego, jaki macie dekoder – będziecie mogli oglądać najnowsze filmowe propozycje familijne. „Minionki: Wejście Gru”, „Buzz Astral” i „Skarb Mikołajka” to tylko niektóre tytuły, które będziecie mogli wypożyczyć w najbliższych dniach.

Filmowe ferie zimowe w JAMBOX to zabawa, która toczy się przede wszystkim w naszych social mediach - na Facebooku oraz Instagramie.

2023/02/17