Filmowe ferie zimowe w JAMBOX | Telewizja JAMBOX

Filmowe ferie zimowe w JAMBOX

Czy wiesz, że

Czy wiesz, że usługa multiroom to możliwość odbioru cyfrowej telewizji na kolejnym telewizorze bez kupowania dodatkowego abonamentu. Jest to atrakcyjne, bo na drugim telewizorze masz taką samą ofertę programową jak na pierwszym – przy czym płacisz jedynie opłatę za multiroom niezależnie jakie pakiety telewizyjne masz wykupione.

Filmowe ferie zimowe w JAMBOX

Filmowe ferie zimowe

Od 16 stycznia do 26 lutego będziemy mieli przyjemność towarzyszyć Wam podczas ferii zimowych!
I to w każdym województwie!

Po zabawie na nartach i sankach zaprosimy Was na gorącą czekoladę (tę musicie zrobić sobie sami…) i cudowne familijne filmy. O te już zadbamy my.

W każdy poniedziałek ferii, przez sześć tygodni, będziemy prezentować dwa tytuły filmowe, które będziecie mogli wypożyczyć za jedyną złotówkę KAŻDY w Wypożyczalni VOD JAMBOX oraz w TV Smart! Pamiętajcie – niezależnie od tego, jaki macie dekoder – będziecie mogli oglądać najnowsze filmowe propozycje familijne. „Minionki: Wejście Gru”, „Buzz Astral” i „Skarb Mikołajka” to tylko niektóre tytuły, które będziecie mogli wypożyczyć w najbliższych dniach.

Filmowe ferie zimowe w JAMBOX to zabawa, która toczy się przede wszystkim w naszych social mediach - na Facebooku oraz Instagramie.

2023/02/17