Kablówka 3 Generacji już w sprzedaży | Telewizja JAMBOX

Kablówka 3 Generacji już w sprzedaży

Czy wiesz, że

Czy wiesz, że kabel po którym dociera do Ciebie sygnał telewizji JAMBOX jest kablem umożliwiającym łączność w obie strony. Już w tej chwili możliwe jest wykorzystanie interaktywności naszej kablówki. Możesz oglądać filmy i programy dostępne w serwisie VOD bez ich wcześniejszego pobierania na dysk jak w przypadku przesyłu satelitarnego. Oglądasz materiały od razu nawet na dekoderze bez dysku. 

Niezmiernie miło jest nam poinformować Państwa, że rozpoczęliśmy sprzedaż w pełni cyfrowej, innowacyjnej telewizji kablowej w naszym rejonie. W dziedzinie usług telewizyjnych trwa rewolucja, chcemy abyście mogli Państwo uczestniczyć w nowej epoce telewizji jako jedni z pierwszych.

JAMBOX to jedna z najbardziej nowoczesnych platform telewizyjnych oferowanych na rynku. To już nie jest kablówka jaką znamy od lat to zupełnie nowy świat interaktywnej telewizji. Już teraz nasza oferta składa się z wielotematycznego pakietu telewizyjnego, usług takich jak przewodnik EPG czy dostęp do stron WWW na ekranie telewizora oraz wielu innych. Pakiet wielotematyczny zawiera m.in. kanały FILMBOX, NON STOP KINO i NON STOP KINO HD, które u innych operatorów są dodatkowo płatne. Tylko u nas w ramach podstawowej oferty otrzymują Państwo trzy doskonałe kanały filmowe, w tym jeden w jakości HD.

Jednak to nie wszystko. Dokładamy wszelkich starań aby nasza oferta była jak najbardziej atrakcyjna dla naszych odbiorców. Dlatego w najbliższym czasie oferta będzie stale powiększana o kolejne atrakcyjne programy telewizyjne oraz nowe funkcje, dzięki którym JAMBOX jeszcze bardziej dostosuje się do Państwa potrzeb.

Zapraszamy do częstego odwiedzania naszego serwisu www, który stale uaktualniamy o najnowsze wiadomości oraz dodajemy coraz więcej informacji o ciągle rozszerzanej ofercie.

2010/03/06