Filmy HD dla każdego | Telewizja JAMBOX

Filmy HD dla każdego

Czy wiesz, że

Czy wiesz, że JAMBOX był pierwszą telewizją, która dała dostęp swoim abonentom do materiałów w jakości HD w ramach usługi wideo na życzenie (VOD). Pierwsza usługa "TVS na życzenie" stworzona była przy współpracy z Telewizją Silesia.

Tylko u nas każdy abonent dostaje rewelacyjne nowe kanały filmowe spod marki FILMBOX.
W pakiecie wielotematycznym dostajesz od razu 3 kanały filmowe premium w tym jeden w jakości HD. W skład pakietu Filmbox wchodzą: Filmbox, Nonstop Kino, Nonstop Kino HD

Z dniem 1 marca 2008 roku, zostały zmienione nazwy kanałów filmowych Nonstop Kino i Nonstop Kino HD. Nonstop Kino zmienił się na Filmbox Extra, a Nonstop Kino HD na Filmbox HD.

Filmbox w 100% składa się z filmów komercyjnych. To najlepsze komedie, filmy akcji, romanse, filmy grozy, sci-fiction - rocznie 400 premierowych tytułów!

Filmbox Extra oferuje filmy tuż po premierach kinowych, ale przed premierami telewizyjnymi. Znajdują się wśród nich filmy nagradzane na festiwalach, nowe produkcje hollywoodzkie, oraz dobre kino niezależne.

Filmbox HD, to wersja Filmbox Extra w wysokiej rozdzielczości. Już dziś możesz się cieszyć najwyższą jakością obrazu i dźwięku. Filmy w jakości HD to niezwykłe wrażenia i emocje dla każdego kto kocha filmy.

źródło: SPI

2010/03/06