Jest nas 100 tysięcy! Świętuj z JAMBOX! | Telewizja JAMBOX

Jest nas 100 tysięcy! Świętuj z JAMBOX!

Czy wiesz, że

Czy wiesz, że abyś mógł oglądać na swoim telewizorze programy telewizyjne w jakości HD i 4K operator obsługujący Twoją sieć przesyła do Twojego mieszkania dane z prędkością około 20Mb/s. Jeżeli na swoim odbiorniku nagrywasz i oglądasz dwa programy równocześnie strumień zwiększa się do 40Mb/s, a jeżeli jeszcze w drugim pokoju masz drugi odbiornik... Tak, tak - nasze światłowodowe sieci dysponują dużymi przepływnościami - dużo większymi niż kable telefoniczne czy koncentryczne tradycyjnej kablówki.

Jest nas 100 tysięcy! Świętuj z JAMBOX!

Jest nas 100 tysięcy! Świętuj z JAMBOX!

W JAMBOX świętujemy, bo jest nas już 100 tysięcy!

W styczniu br. do JAMBOX dołączył stutysięczny Abonent. Naszą radością pragniemy się podzielić razem z Wami, dlatego przygotowaliśmy dla Was wyjątkowy konkurs.  

Znajdźcie post konkursowy na fanpage JAMBOX. W komentarzu odpowiedzcie nam dlaczego oglądacie JAMBOX. Czekamy na Wasze komentarze. Najbardziej kreatywne nagrodzimy.

 
Konkurs jest przeznaczony tylko dla aktywnych abonentów JAMBOX.

 

Mamy dla Was aż dziesięć zestawów gadżetów JAMBOX. W każdym zestawie - nagrodzie znajdziecie: długopisy, bidon, smycze, odblaski, hamak, kapcie hotelowe, kubki i torby na zakupy.

 

Dołączcie do zabawy! Na Wasze odpowiedzi czekamy do 27 lutego.

Powodzenia!

Jak wziąć udział w konkursie?


Przeczytaj regulamin Odwiedź nasz fanpage
2022/02/07