Nowości filmowe kanału FILMBOX HD | Telewizja JAMBOX

Nowości filmowe kanału FILMBOX HD

Czy wiesz, że

Czy wiesz, że abyś mógł oglądać na swoim telewizorze programy telewizyjne w jakości HD i 4K operator obsługujący Twoją sieć przesyła do Twojego mieszkania dane z prędkością około 20Mb/s. Jeżeli na swoim odbiorniku nagrywasz i oglądasz dwa programy równocześnie strumień zwiększa się do 40Mb/s, a jeżeli jeszcze w drugim pokoju masz drugi odbiornik... Tak, tak - nasze światłowodowe sieci dysponują dużymi przepływnościami - dużo większymi niż kable telefoniczne czy koncentryczne tradycyjnej kablówki.

FILMBOX HD, to jedyny kanał filmowy w Polsce nadający 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu w jakości HD (High Definition). W telewizji FILMBOX HD proponujemy 10 premier filmowych w miesiącu, w najlepszej jakości obrazu i dźwięku. Zawartość programowa tej stacji telewizyjnej dorównuje jakości technicznej prezentowanych w niej filmów. Wiosną proponujemy naszym widzom takie tytuły jak:
Wszystko gra (Match Point) Woody'ego Allena ze Scarlett Johansson.
Sin City (Miasto grzechu) Przebój kinowy ostatnich lat z doborową obsadą.
Cop Land Dramat o małomiasteczkowym szefie policji z New Jersey z Sylvestrem Stallone i Robertem de Niro
W ofercie FILMBOX HD znajdzie się również melodramat "Zatańcz ze mną" (Shall We Dance), jak również komedia Starsza pani musi zniknąć (Duplex) z Benem Stillerem i Drew Barrymore.
Wielbicielom horrorów proponujemy prawdziwą klasykę gatunku: Krzyk Wesa Cravena. Uczucie strachu i napięcia podczas filmowego seansu potęguje wrażenie realizmu i trójwymiarowego obrazu, uzyskane dzięki technologii HD.

W JAMBOX wszystkie kanały FILMBOX są dołączone do pakietu wielotematycznego i nie wymagają dodatkowych opłat.


2010/03/06