Programy dla dzieci | Telewizja JAMBOX

Programy dla dzieci

Czy wiesz, że

Czy wiesz, że w różne rejony Polski sygnał ze stacji czołowej zlokalizowanej w Katowicach przesyłany jest po kablach światłowodowych wykorzystujących technologię Ethernet. Jest to taka sama technologia jak w Twoim domowym komputerze. Różnica jest jednak w paśmie - o ile Twój komputer posiada złącze o przepływności 100Mb/s (lub 1000Mb/s jeżeli masz szybszy port) to na trasach międzymiastowych wykorzystuje się przepływności 10 Gigabitów na sekundę, często zwielokrotnianą nawet i 96 razy poprzez stosowanie technik DWDM.

Poszerzając naszą ofertę programową dodaliśmy doskonałe kanały dziecięce jako pakiet tematyczny. W skład pakietu wchodzą takie programy jak:
JETIX PLAY nadaje łagodne bajki, komedie rodzinne, programy edukacyjne - idealne dla oglądających razem dzieci i rodziców.
JIMJAM to telewizja stworzona dla najmłodszych. JimJam oferuje przedszkolakom znane i lubiane programy, zabawy z muzyką, filmy kukiełkowe i animowane bajki. Zobacz Boba Budowniczego, Tomka i Przyjaciół oraz Barneya.
BEBE TV skierowany jest przede wszystkim do dzieci w wieku od 6 do 36 miesiąca życia oraz ich rodziców. Ramówka obejmuje animacje i krótkie bajki rysunkowe. Telewizja nie emituje żadnych reklam.
NICKELODEON (Nick) skierowany jest do widzów w wieku od 2 do 14 lat. Założeniem programowym stacji jest prezentacja jedynie pozytywnych treści, bez agresji i przemocy. Mimo, że stacja nie wystartowała jeszcze w Polsce, niektóre jej produkcje są już u nas znane, np. "SpongeBob" czy "Dora the Explorer" (w Polsce rozpocznie nadawanie w lipcu 2008 roku)
Wszystkie te kanały dostępne są za jedyne 4 zł jako opcja do pakietu wielotematycznego. Pakiet wielotematyczny, dostępny dla każdego abonenta został wzbogacony o jeden z najpopularniejszych kanałów dziecięcych MINI MINI - bez dodatkowych opłat!
MINIMINI to pierwszy polski kanał przeznaczony dla dzieci w wieku do 7 roku życia. Powstał specjalnie z myślą o najmłodszych widzach i o ich potrzebach. Oryginalna, kolorowa i bajkowa oprawa graficzna pobudza dziecięcą wyobraźnię.

2010/03/06