JAMBOX zmienia oblicze telewizji w Polsce | Telewizja JAMBOX

JAMBOX zmienia oblicze telewizji w Polsce

Czy wiesz, że

Czy wiesz, że do korzystania z usług VOD w JAMBOX nie potrzebujesz dekodera z dyskiem. Żadne filmy nie są wcześniej pobierane na dysk, w JAMBOX jest prawdziwe VOD - klikasz i oglądasz.

JAMBOX Kablówka 3 Generacji - interaktywna cyfrowa telewizja kablowa HD, która poza kanałami TV wprowadza nowe usługi, niedostępne dotychczas na polskim rynku. JAMBOX umożliwia m.in.: korzystanie z Internetu na ekranie telewizora, dostęp do treści multimedialnych, tworzenie regionalnych, lokalnych a nawet indywidualnych programów telewizyjnych. Telewizja JAMBOX jest już dostępna na terenie aglomeracji śląskiej a wkrótce także w innych miastach w Polsce.

JAMBOX pozwala łatwo dodawać nowe programy telewizyjne wykorzystujące zawartość tworzoną przez media, instytucje, firmy a nawet użytkowników indywidualnych. Pierwszym tego typu projektem jest rozpoczęcie współpracy JAMBOXa z Akademią Sztuk Pięknych w Katowicach, której efektem będzie kanał tematyczny prezentujący twórczość artystów związanych z ASP – kanał będzie dostępny tylko w ofercie nowej telewizji.

JAMBOX planuje w najbliższych miesiącach uruchomić kolejne aplikacje jak: wirtualna wypożyczalnia filmów (video on demand), przeglądarka zdjęć, gry w TV, przesyłanie SMSów na telewizor czy komunikatory internetowe.

2010/03/06