Telewizja JAMBOX zwiększa zasięg | Telewizja JAMBOX

Telewizja JAMBOX zwiększa zasięg

Czy wiesz, że

Czy wiesz, że aby skompletować blisko 300 programów telewizyjnych oferowanych w ramach Kablówki 3 Generacji JAMBOX musimy stale patrzeć na 8 różnych satelitów i odbierać jednocześnie sygnał z 51 transponderów. Wiele programów doprowadzamy do naszej stacji czołowej światłowodowymi łączami naziemnymi. Takim łączom nie przeszkadzają gęste chmury, pasmo per. kanał może być też większe co jest widoczne w jakości obrazu, zwłaszcza kanałów HD i 4K. Staramy się rozwijać te łącza, być może rezygnując w przyszłości z anten.

JAMBOX Kablówka 3 Generacji będzie dostępna dla mieszkańców Mikołowa w województwie śląskim oraz Łodzi. Śląska Grupa Telekomunikacyjna (SGT S.A.), operator telewizji JAMBOX, podpisała umowy o z operatorami: Miconet w Mikołowie oraz TPnets i Forweb w Łodzi.

Telewizja JAMBOX jest obecnie dostępna w 16 miastach województwa śląskiego. Łódź jest pierwszym miastem spoza aglomeracji śląskiej, w którym będzie osiągalna nowa kablówka.

Celem spółki SGT S.A. jest wprowadzanie telewizji JAMBOX także do innych regionów kraju. Dzięki współpracy z nowymi podmiotami, telewizję JAMBOX można już nabyć u 26 operatorów docierających do 150 000 gospodarstw domowych.

2010/03/06