Telewizja JAMBOX zwiększa zasięg | Telewizja JAMBOX

Telewizja JAMBOX zwiększa zasięg

Czy wiesz, że

Czy wiesz, że kabel po którym dociera do Ciebie sygnał telewizji JAMBOX jest kablem umożliwiającym łączność w obie strony. Już w tej chwili możliwe jest wykorzystanie interaktywności naszej kablówki. Możesz oglądać filmy i programy dostępne w serwisie VOD bez ich wcześniejszego pobierania na dysk jak w przypadku przesyłu satelitarnego. Oglądasz materiały od razu nawet na dekoderze bez dysku. 

JAMBOX Kablówka 3 Generacji będzie dostępna dla mieszkańców Mikołowa w województwie śląskim oraz Łodzi. Śląska Grupa Telekomunikacyjna (SGT S.A.), operator telewizji JAMBOX, podpisała umowy o z operatorami: Miconet w Mikołowie oraz TPnets i Forweb w Łodzi.

Telewizja JAMBOX jest obecnie dostępna w 16 miastach województwa śląskiego. Łódź jest pierwszym miastem spoza aglomeracji śląskiej, w którym będzie osiągalna nowa kablówka.

Celem spółki SGT S.A. jest wprowadzanie telewizji JAMBOX także do innych regionów kraju. Dzięki współpracy z nowymi podmiotami, telewizję JAMBOX można już nabyć u 26 operatorów docierających do 150 000 gospodarstw domowych.

2010/03/06