Lech Poznań - Wisła Kraków odkodowany

Na niedzielę, 5 kwietnia CANAL+ przygotowuje dla kibiców sportowych wielką niespodziankę. Szlagierowe spotkanie 22 kolejki piłkarskiej Ekstraklasy pomiędzy Lechem Poznań a Wisłą Kraków zostanie zaprezentowane w paśmie odkodowanym. Oznacza to, że mecz będą mogli obejrzeć także ci widzowie, którzy na co dzień nie mają dostępu do pakietu CANAL+. Transmisja będzie przeprowadzona jednocześnie w CANAL+ Sport i CANAL+ Sport HD.

 
Mecz rozpocznie się o godzinie 17.00 jednak już od 16.30 kibice będą mogli uczestniczyć w rozbudowanym, półgodzinnym wstępie do meczu. W przerwie i po spotkaniu zobaczą też wszystkie wydarzenia ze studia telewizyjnego zlokalizowanego na stadionie Lecha Poznań. Od kilkunastu lat CANAL+ wyznacza w polskiej telewizji najwyższe standardy prezentacji widowisk sportowych – w niedzielę kibice będą się mogli przekonać co odróżnia transmisje stacji od standardowej produkcji meczu piłkarskiego. Dzięki odkodowanej relacji przekonają się jak od strony realizacyjnej i dziennikarskiej wyglądają słynne transmisje ligowe w CANAL+.

Zaraz po meczu, o godzinie 19.15 rozpocznie się prowadzony przez Tomasza Smokowskiego i Andrzeja Twarowskiego magazyn Liga+ Extra. Pierwszą część będą mogli oglądać wszyscy widzowie, następnie sygnał będzie docierał jedynie do abonentów CANAL+.

 
NIEDZIELA, 5 KWIETNIA
CANAL+ SPORT/ CANAL+ SPORT HD
16.30 wstęp do meczu
17.00 Ekstraklasa: LECH POZNAŃ – WISŁA KRAKÓW
odkodowany sygnał od godz. 16.30 do około godz. 20.00.