Dziecięcy kanał Nick dla wszystkich

Z przyjemnością informujemy, że w dniach 25 maja – 19 czerwca odkodowujemy kanał dziecięcy Nickelodeon Polska. W tym czasie będą mogli go Państwo włączyć i testować bez żadnych opłat. Wierzymy, że jest to doskonały prezent dla Państwa oraz miła niespodzianka dla najmłodszych widzów i ich rodziców.

Stacja Nickelodeon Polska, w skrócie zwana również Nickiem, ma profil rozrywkowo-edukacyjny. Skierowana jest do widzów w wieku od 4 do 15 lat. Jej misją jest uczyć - bawiąc. W ramówce znajdują się najpopularniejsze na świecie kreskówki, takie jak: "SpongeBob Kanciastoporty", "Dora poznaje świat", "Jimmy Neutron - Mały Geniusz", "Awatar: Legenda Aanga" czy "Drake & Josh". W ofercie Nickelodeon Polska znalazły się również lokalne produkcje, takie jak: "Roztańczony Nick", w którym dzieci poznają kroki tańca nowoczesnego oraz "Szkoła Rysowania". W USA Nickelodeon utrzymuje od 14 lat pozycję najpopularniejszego kanału dla dzieci. Stacja jest liderem również w innych krajach, m.in. Australii, Niemczech i Wielkiej Brytanii.

O odkodowaniu Nickelodeon Polska będziemy informować również w spotach, nadawanych na pozostałych kanałach telewizyjnych z portfolio MTVNP oraz na stronie internetowej
www.nick.com.pl