Konkurs JAMBOX "Moje Produkcje CANAL+" | Telewizja JAMBOX

Konkurs JAMBOX "Moje Produkcje CANAL+"

Czy wiesz, że

Czy wiesz, że usługa multiroom to możliwość odbioru cyfrowej telewizji na kolejnym telewizorze bez kupowania dodatkowego abonamentu. Jest to atrakcyjne, bo na drugim telewizorze masz taką samą ofertę programową jak na pierwszym – przy czym płacisz jedynie opłatę za multiroom niezależnie jakie pakiety telewizyjne masz wykupione.

Konkurs JAMBOX "Moje Produkcje CANAL+"

Konkurs JAMBOX "Moje Produkcje CANAL+"

CANAL+ wciąż oferuje widzom swoje własne produkcje filmowe. Każda premiera CANAL+ to wyjątkowe kino, wyśmienita obsada i akcja, która wciska w fotel.

Od 26 marca CANAL+ zaprasza widzów na premierę serialu "Klangor", w reżyserii Łukasza Kośmickiego. Kryminalna, głęboko psychologiczna opowieść porwie Was nie tylko wyjątkowym klimatem, ale także fantastyczną obsadą. W rolach głównych serialu spotkamy między innymi: Arkadiusza Jakubika, Maję Ostaszewską i Wojciecha Mecwaldowskiego.

W związku z premierą "Klangor", wszystkich Abonentów JAMBOX zapraszamy do udziału w konkursie! Odwiedźcie nasz fanpage, znajdźcie post konkursowy i napiszcie jaka produkcja filmowa CANAL+ wywarła na Was największe wrażenie. Na odpowiedzi (wraz z uzasadnieniem) czekamy od 26 marca do 11 kwietnia. Trzy najbardziej kreatywne odpowiedzi nagrodzimy. Wśród nagród od CANAL+ znajdziecie: żółtą kurtkę KLANGOR, wagę XIAOMI oraz powerbank.

Jak wziąć udział w konkursie?


Przeczytaj regulamin Odwiedź nasz fanpage
2021/03/26