Nowy kanał Disney XD dla wszystkich

Nie można wyświetlić zawartości flash ponieważ nie istnieje.

Problem z wyświetleniem elementu flash.

Disney XD to stacja telewizyjna skierowana dla chłopców w wieku 6-14 lat, co nie oznacza, że nie znajdą się w nim programy, które mogą przyciągnąć również dziewczęcą część widowni. Nowy kanał zadebiutował 19 września 2009 roku zastępując dotychczasową telewizję Jetix.

Na Disney XD widzowie będą mogli znaleźć zarówno seriale znane już z Jetix, jak również wiele nowych, oryginalnych produkcji, które z pewnoscią dostarczą wiele nieprawdopodobnych emocji. Tematami przewodnimi Disney XD będą akcja, przygoda i komedia. Programy emitowane w stacji będą bawić, a także inspirować i zachęcać do podejmowania kolejnych wyzwań.

Wśród nowych seriali zobaczymy m.in. „Aarona Stone’a” oraz „Zeke i Luthera”. Disney XD to nowa jakość rozrywki, jakiej w Polsce jeszcze nie było.

Jakie nowości programowe będą towarzyszyły zmianie Jetix na Disney XD?
We wrześniu Disney XD startuje z dwoma wyjątkowymi serialami, które juz odniosły duży sukces za oceanem, więc wierzymy, że polskim widzom również przypadną do gustu. Pierwszy z nich to „Aaron Stone” opowiadający o szesnastoletnim mistrzu świata w komputerowej grze Hero Rising, w której walczy z realną przestępczością jako Aaron Stone. Drugą nowością jest zabawny serial „Zeke i Luther”, opowiadający o perypetiach dwóch przyjaciół, którzy postanawiają zostać światowej sławy deskorolkarzami. Wraz z bohaterami widzowie będą mogli poczuć dreszcz zwycięstwa, ale także doświadczyć bólu porażki.

Co nowego ma do zaoferowania Disney XD?
Emitowane na Disney XD programy będą prezentować przykłady osiągnięć, odwagi i pracy w zespole. Ich tematyka obejmie gry, sport i muzykę. W ofercie programowej znajdą się oryginalne seriale aktorskie tzw. live action („Aaron Stone”, „Zeke i Luther”),  seriale animowane („Fineasz i Ferb”, „Jimmy Cool”, „Dzieciak kontra kot”), komedie i fabularne filmy przygodowe („Iniemamocni”, „Sky High”, „Wskakuj!”, „Tajmiaki”, „Johnny Kapahala”, „Wendy Wu”, „O kurczę!”). W planach są również produkcje programów sportowych, które będą przygotowywane lokalnie.

Nowy kanał Disney XD został wprowadzony do oferty telewizji JAMBOX w pakiecie Wielotematycznym bez żadnych dodatkowych opłat.