Jeszcze większy zasięg telewizji

Telewizja JAMBOX poszerza zasięg dzięki współpracy z kolejnymi partnerami, którzy stali się dystrybutorami sygnału Kablówki 3 Generacji JAMBOX.

Platforma JAMBOX jest obecnie używana przez przeszło czterdziestu Operatorów Internetu z terenu całego kraju. W ciągu ostatnich miesięcy usługi platformy JAMBOX świadczone przez Śląską Grupę Telekomunikacyjną stały się dostępne w wielu rejonach Polski za pośrednictwem takich operatorów sieci kablowych jak BestGo i Finemedia z Wrocławia, City Net z Brzezin, Dewiza z Gdańska, Interkam z Sochaczewa, Enterpol w Lublinie, Leon z Rybnika, Maverick z Poznania, Metro Internet, który działa w Warszawie i Siedlcach oraz Proxnet z siedzibą w Gliwicach.

– Dzięki współpracy z SGT, Operatorzy zyskują nowy oręż do walki konkurencyjnej, a abonenci dostęp do interaktywnej i nowoczesnej cyfrowej usługi telewizyjnej – podkreśla Bartłomiej Czardybon, prezes SGT S.A.

***
JAMBOX to w pełni cyfrowa, interaktywna telewizja kablowa nowej generacji bazująca na platformie IPTV stworzonej przez SGT S.A. JAMBOX zamienia odbiornik TV w portal do świata multimediów.

Śląska Grupa Telekomunikacyjna powstała z inicjatywy operatorów telekomunikacyjnych i lokalnych operatorów sieci Internet działających na terenie województwa śląskiego. Celem SGT jest oferowanie nowoczesnej, cyfrowej platformy multimedialnej, która łączy cechy mediów internetowych (interaktywność, szybki dostęp do informacji) z zaletami telewizji kablowej (bogaty wybór kanałów, cyfrowa jakość obrazu i dźwieku). Dzięki odpowiedniemu wykorzystaniu infrastruktury, wiedzy i doświadczenia operatorów powstała innowacyjna telewizja cyfrowa.