Nowe kanały za darmo i w HD

Telewizja JAMBOX znowu uruchamia nowe kanały.

Tym razem dołączyły trzy nowe kanały: AXN, ESKA TV i ANIMAL PLANET HD. W odpowiedzi na liczne zapytania o kanał AXN, uruchomiliśmy ten kanał dla wszystkich abonentów w ramach pakietu podstawowego (wielotematyczny) bez dodatkowych opłat. Kanał Eska TV także trafił do pakietu wielotematycznego bez dodatkowych opłat. Wprowadzony został kanał Animal Planet HD dostępny na dekoderach ZyXEL HD oraz obydwu modelach MOTOROLA. Kanał ten jest dostępny w opcji za dodatkową opłatą.

***

AXN to telewzja akcji spod marki SONY. To przede wszystkim filmy i najlepsze seriale np. FlashForward: Przebłysk Jutra, Agenci NCIS, Układy, Dr House, CSI: Kryminalne zagadki i wiele innych.

ESKA TV to nowy projekt Grupy Radiowej Time (ESKA, ESKA ROCK, HIT FM, VOX, WAWA) skierowany do młodych ludzi. Na ESKA TV możecie oglądać najświeższe klipy artystów znanych z anteny radiowej ESKI, ekskluzywne wywiady i mnóstwo niespodzianek. Program stacji systematycznie się rozwija i już niebawem pojawią się animowane seriale, czy światowe formaty. Znajdziecie też u nas masę plotek o gwiazdach światowego show-bizu i info o najfajniejszych imprezach.

Animal Planet HD to kanał, którego nie trzeba reklamować. Teraz dostępny także w jakości HD prezentuje prawdziwą naturę, świat zwierząt w relacji z człowiekiem, angażuje widzów w poruszające historie, których bohaterami są domowi ulubieńcy czy też groźni drapieżnicy. Pokazuje także instytucje, inicjatywy na rzecz ochrony przyrody oraz programy o działalności klinik weterynaryjnych w najlepszym wydaniu. Animal Planet HD nadaje 24 godziny na dobę, w polskiej wersji językowej.