Lech Poznań - Ruch Chorzów odkodowany

Relacja z meczu Ekstraklasy: LECH POZNAŃ - RUCH CHORZÓW (na żywo, HD) - będzie ODKODOWANA! (sobota, 21.11, od godz. 16:30)

Najciekawsze z sobotnich spotkań Ekstraklasy rozegrane zostanie we Wronkach. Ekipa Lecha Poznań podejmować będzie Ruch Chorzów. Transmisja z tego meczu zostanie zaprezentowana w paśmie odkodowanym. Relacja będzie przeprowadzona jednocześnie w CANAL+ Sport i CANAL+ Sport HD. Mecz będą mogli zobaczyć wszyscy abonenci platformy JAMBOX.

Będzie to już trzecie spotkanie, które CANAL+ zaprezentuje w paśmie odkodowanym. W ubiegłym sezonie stacja transmitowała w ten sposób inne hity Ekstraklasy, Legia Warszawa - Lech Poznań i Lech Poznań - Wisła Kraków. Przed sezonem spekulowano, że „Kolejorz” będzie walczył o mistrzostwo Polski, a „Niebiescy” o zajęcie bezpiecznego miejsca w tabeli. Tymczasem pierwsza faza rozgrywek pokazuje, że ekipa Lecha ma problemy z włączeniem się do ścisłej czołówki ligi, a to Ruch jest rewelacją rozgrywek i ma bardzo poważne szanse na zakwalifikowanie się do europejskich pucharów. Dla gospodarzy spotkanie ma ogromne znaczenie bo brak wygranej może oznaczać straty, których nie da się już odrobić. Z kolei drużyna Dariusza Fornalika potrzebuje wygranej z silnym zespołem. W dotychczasowych konfrontacjach z mocnymi zespołami brakuje jej bowiem pewności siebie. Kto będzie górą?

Przed każdym meczem Ekstraklasy transmitowanym na żywo spotykamy się z komentatorami, którzy prezentują składy i ustawienia zespołów, omawiają szanse rywalizujących drużyn, zdradzają ostatnie przedmeczowe ciekawostki i zapraszają na wywiady z bohaterami zbliżającego się spotkania. Wstęp do meczu zaplanowany na godz. 16:30 również będzie odkodowany.