Premiera Songbird. Rozdzieleni - 30 grudnia w Wypożyczalni VOD JAMBOX! | Telewizja JAMBOX

Premiera Songbird. Rozdzieleni - 30 grudnia w Wypożyczalni VOD JAMBOX!

Czy wiesz, że

Czy wiesz, że w różne rejony Polski sygnał ze stacji czołowej zlokalizowanej w Katowicach przesyłany jest po kablach światłowodowych wykorzystujących technologię Ethernet. Jest to taka sama technologia jak w Twoim domowym komputerze. Różnica jest jednak w paśmie - o ile Twój komputer posiada złącze o przepływności 100Mb/s (lub 1000Mb/s jeżeli masz szybszy port) to na trasach międzymiastowych wykorzystuje się przepływności 10 Gigabitów na sekundę, często zwielokrotnianą nawet i 96 razy poprzez stosowanie technik DWDM.

SongBird. Rozdzieleni

Songbird. Rozdzieleni

Songbird. Rozdzieleni - jedna z najbardziej wyczekiwanych premier 2020 roku - 30 grudnia w Wypożyczalni VOD JAMBOX!

Zamknięte kina? Sylwester w domu? Teraz nie masz czego żałować, ponieważ już 30 grudnia, w Wypożyczalni VOD JAMBOX wyjątkowa premiera!

Premiera Songbird. Rozdzieleni w Twoim domu, na Twoim ekranie. To futurystyczna wizja skutków wieloletniej pandemii - świata, w którym garstka ludzi pragnie wbrew wszystkiemu nie tylko przetrwać, ale i być razem... Na ekranie zobaczysz między innymi: K.J Apa (Riverdale), Sofię Carlson oraz Demi Moore. 

Zobacz, jak futurystyczną wizję wieloletniej pandemii przedstawili Adam Mason i Simon Boyes z producenckim wsparciem Michaela Bay'a -znanego z takich hitów jak "Noc oczyszczenia", czy "Ciche miejsce". 

Wybierz się na premierę w swoim domu!


Film znajdziesz w Wypożyczalni VOD

Zobacz film

Nie wiecie jak wypożyczyć? Sprawdźcie pod linkiem.

Wideo na życzenie VOD

2020/12/30