GruBe Pakiety - nowa promocja JAMBOX mobile do 28 lutego! | Telewizja JAMBOX

GruBe Pakiety - nowa promocja JAMBOX mobile do 28 lutego!

Czy wiesz, że

Czy wiesz, że będąc abonentem telewizji JAMBOX jesteś już "zcyfryzowany". Oznacza to, że nie będziesz musiał wymieniać telewizora, ani kupować dodatkowej przystawki, aby odbierać programy telewizyjne dostępne z nadajników naziemnych.

Promocja GruBe Pakiety

GruBe Pakiety - nowa promocja JAMBOX mobile do 28 lutego!

Zimno? Wietrznie? Ponuro? Czas na GruBe Pakiety w JAMBOX mobile.

Serfuj w sieci... ile chcesz, bo tej zimy w JAMBOX mobile podwajamy GB do wykorzystania w ramach podstawowego pakietu danych.

Każdy, kto od 1 grudnia 2020 do 28 lutego 2021 roku zamówi jeden z sześciu pakietów oferowanych przez JAMBOX mobile, zapłaci obniżony o 5 złotych abonament przez cały okres trwania umowy. Ale to nie koniec! Teraz internetowe pakiety w JAMBOX mobile są naprawdę GruBe! 

W ramach promocji mamy dla Was cztery naprawdę GruBe Pakiety:

  • Pakiet MINI 5GB10GB
  • Pakiet STANDARD 10GB20GB
  • Pakiet OPTIMA 15GB30GB
  • Pakiet ULTRA 30GB60GB

GruuuBo!

JAMBOX mobile to rozmowy, SMS-y, MMS-y i transmisja danych z każdego miejsca na świecie. Usługa działa na sprawdzonej sieci mobilnej PLUS (Polkomtel) i obejmuje dwie taryfy. Pierwsza z nich, GŁOS+SMS+MMS+LTE to cztery pakiety podstawowe w cenach promocyjnych od 14,90 zł/miesiąc. Na drugą taryfę składają się samodzielne pakiety transmisji danych.

Przenieś swój numer do JAMBOX mobile i ciesz się promocją GruBe Pakiety!

Regulamin promocji dostępny jest w biurze Operatora.

JAMBOX mobile

Więcej informacji o usłudze JAMBOX mobile znajduje się pod adresem: www.jambox.pl/mobile oraz w biurach operatorów ISP, świadczących usługi JAMBOX.

2021/02/17