Piątka z plusem – nowa promocja JAMBOX mobile od 1 września! | Telewizja JAMBOX

Piątka z plusem – nowa promocja JAMBOX mobile od 1 września!

Czy wiesz, że

Czy wiesz, że JAMBOX był pierwszą telewizją, która dała dostęp swoim abonentom do materiałów w jakości HD w ramach usługi wideo na życzenie (VOD). Pierwsza usługa "TVS na życzenie" stworzona była przy współpracy z Telewizją Silesia.

Piątka z plusem – nowa promocja JAMBOX mobile od 1 września!

Przed nami nowy rok szkolny.
Spacjalnie z tej okazji przygotowaliśmy nową promocję na piątkę z plusem!

Przenieś swój numer do JAMBOX mobile i płać abonament już od 14,90 zł miesięcznie!

Promocja „Piątka z plusem” to obniżone ceny pakietów telefonii komórkowej i internetu.

Każdy, kto do końca listopada br. zamówi jeden z sześciu pakietów oferowanych przez JAMBOX mobile, będzie płacił obniżony o 5 złotych abonament przez cały okres trwania umowy. Korzystając z Promocji „Piątka z plusem” można zaoszczędzić w sumie 120 zł.

JAMBOX mobile to rozmowy, SMS-y, MMS-y i transmisja danych z każdego miejsca na świecie. Usługa działa na sprawdzonej sieci mobilnej PLUS (Polkomtel) i obejmuje dwie taryfy. Pierwsza z nich, GŁOS+SMS+MMS+LTE to cztery pakiety podstawowe w cenach promocyjnych od 14,90 zł/miesiąc, w tym specjalny pakiet głosowy ULTRA 30 GB (w promocyjnej cenie 39,90 zł). Na drugą taryfę składają się samodzielne pakiety transmisji danych.

Przenieś swój numer do JAMBOX mobile i ciesz się promocją na piątkę z plusem!

Regulamin promocji dostępny jest w biurze Operatora.

JAMBOX mobile

Więcej informacji o usłudze JAMBOX mobile znajduje się pod adresem: www.jambox.pl/mobile oraz w biurach operatorów ISP, świadczących usługi JAMBOX.

2020/09/01