Kalendarz adwentowy JAMBOX 2019 | Telewizja JAMBOX

Kalendarz adwentowy JAMBOX 2019

Czy wiesz, że

Czy wiesz, że w różne rejony Polski sygnał ze stacji czołowej zlokalizowanej w Katowicach przesyłany jest po kablach światłowodowych wykorzystujących technologię Ethernet. Jest to taka sama technologia jak w Twoim domowym komputerze. Różnica jest jednak w paśmie - o ile Twój komputer posiada złącze o przepływności 100Mb/s (lub 1000Mb/s jeżeli masz szybszy port) to na trasach międzymiastowych wykorzystuje się przepływności 10 Gigabitów na sekundę, często zwielokrotnianą nawet i 96 razy poprzez stosowanie technik DWDM.

Niespodzianki telewizyjne zamiast czekoladek

Telewizja JAMBOX kontynuuje swoją świąteczną tradycję i już po raz trzeci zaprasza do zabawy swoich abonentów. Przez 24 grudniowe dni będą oni mogli otwierać okna kanałów niczym czekoladki oraz zamawiać pakiety tematyczne w promocyjnych cenach.

W ramach akcji „Kalendarz adwentowy JAMBOX” każdego dnia, między 1 a 24 grudnia zostanie odkodowany jeden kanał, na co dzień dostępny w pakietach tematycznych lub premium, w tym kanały dziecięce, muzyczne i sportowe. Każdy kanał będzie otwarty 24 godziny, ale o tym, który w jakim dniu, abonenci będą się dowiadywali na bieżąco - jak w klasycznym, słodkim kalendarzu adwentowym. W tym roku w kalendarzu pojawią się również dodatkowe niespodzianki. W poszczególnych dniach będzie można zamówić pakiety tematyczne (Więcej Muzyki, Więcej Bajek, itp.) za złotówkę.

Wśród odkodowanych kanałów znajdą się między innymi: Eleven Sports 1, MTV, Nicktoons, 2x2, Outdoor Channel, BBC first, Discovery Historia, DOMO+, KUCHNIA+, PLANETE+, MTV Rocks, VH1, czy Polsat JimJam i CBeebies.    

Tematyczne pakiety telewizji JAMBOX to jeszcze więcej seriali, filmów, sportu, bajek, świetnej muzyki i historii. Na co dzień można je domówić w każdej chwili z pilota lub przez aplikację JAMBOX go!

Zabawa będzie się odbywała głównie na Facebooku, pod adresem: www.facebook.com/jamboxhd, gdzie już teraz serdecznie zapraszamy.

Kanały będą odkodowane dla abonentów pakietów podstawowych Mikro HD, Mini HD i Wielotematycznych HD. Promocja pakietów "Więcej" obejmuje abonentów pakietów Wielotematycznych HD.

Kanały z pakietów tematycznych mogą być na co dzień dostępne w Twoim pakiecie podstawowym!

Sprawdź naszą ofertę Pakietów Podstawowych PLUS!

2019/12/02