Kalendarz adwentowy JAMBOX 2019 | Telewizja JAMBOX

Kalendarz adwentowy JAMBOX 2019

Czy wiesz, że

Czy wiesz, że usługa multiroom to możliwość odbioru cyfrowej telewizji na kolejnym telewizorze bez kupowania dodatkowego abonamentu. Jest to atrakcyjne, bo na drugim telewizorze masz taką samą ofertę programową jak na pierwszym – przy czym płacisz jedynie opłatę za multiroom niezależnie jakie pakiety telewizyjne masz wykupione.

Niespodzianki telewizyjne zamiast czekoladek

Telewizja JAMBOX kontynuuje swoją świąteczną tradycję i już po raz trzeci zaprasza do zabawy swoich abonentów. Przez 24 grudniowe dni będą oni mogli otwierać okna kanałów niczym czekoladki oraz zamawiać pakiety tematyczne w promocyjnych cenach.

W ramach akcji „Kalendarz adwentowy JAMBOX” każdego dnia, między 1 a 24 grudnia zostanie odkodowany jeden kanał, na co dzień dostępny w pakietach tematycznych lub premium, w tym kanały dziecięce, muzyczne i sportowe. Każdy kanał będzie otwarty 24 godziny, ale o tym, który w jakim dniu, abonenci będą się dowiadywali na bieżąco - jak w klasycznym, słodkim kalendarzu adwentowym. W tym roku w kalendarzu pojawią się również dodatkowe niespodzianki. W poszczególnych dniach będzie można zamówić pakiety tematyczne (Więcej Muzyki, Więcej Bajek, itp.) za złotówkę.

Wśród odkodowanych kanałów znajdą się między innymi: Eleven Sports 1, MTV, Nicktoons, 2x2, Outdoor Channel, BBC first, Discovery Historia, DOMO+, KUCHNIA+, PLANETE+, MTV Rocks, VH1, czy Polsat JimJam i CBeebies.    

Tematyczne pakiety telewizji JAMBOX to jeszcze więcej seriali, filmów, sportu, bajek, świetnej muzyki i historii. Na co dzień można je domówić w każdej chwili z pilota lub przez aplikację JAMBOX go!

Zabawa będzie się odbywała głównie na Facebooku, pod adresem: www.facebook.com/jamboxhd, gdzie już teraz serdecznie zapraszamy.

Kanały będą odkodowane dla abonentów pakietów podstawowych Mikro HD, Mini HD i Wielotematycznych HD. Promocja pakietów "Więcej" obejmuje abonentów pakietów Wielotematycznych HD.

Kanały z pakietów tematycznych mogą być na co dzień dostępne w Twoim pakiecie podstawowym!

Sprawdź naszą ofertę Pakietów Podstawowych PLUS!

2019/12/02