Otwórz sobie BBC Brit i BBC Earth i ciesz się nowościami przez cały listopad! | Telewizja JAMBOX

Otwórz sobie BBC Brit i BBC Earth i ciesz się nowościami przez cały listopad!

Czy wiesz, że

Czy wiesz, że kabel po którym dociera do Ciebie sygnał telewizji JAMBOX jest kablem umożliwiającym łączność w obie strony. Już w tej chwili możliwe jest wykorzystanie interaktywności naszej kablówki. Możesz oglądać filmy i programy dostępne w serwisie VOD bez ich wcześniejszego pobierania na dysk jak w przypadku przesyłu satelitarnego. Oglądasz materiały od razu nawet na dekoderze bez dysku. 

Otwórz sobie BBC Brit i BBC Earth

Miło nam poinformować, iż przez cały listopad specjalnie dla Państwa odkodujemy dwa kanały ze stajni BBC – BBC Brit i BBC Earth.

Pierwszy z nich odkodujemy z okazji premiery 2. serii ,,Who Wants to Be a Millionaire z Jeremym Clarksonem’’.

Jeremy Clarkson powraca z nowymi odcinkami popularnego teleturnieju. Każdy z uczestników ma szansę wygrać milion funtów. Od wygranej dzieli go 15 pytań. Barwna osobowość prowadzącego i jego cięty język na pewno przydadzą nieco kolorytu temu uwielbianemu przez całe rodziny klasycznemu teleturniejowi. Brytyjska edycja programu daje również niepowtarzalną okazję, aby sprawdzić nie tylko swoją erudycję, ale także wiedzę na temat kultury Wielkiej Brytanii, na którą składa się wiele nieoczywistych dla Polaków tematów. Premiera pierwszego odcinka drugiej serii już 25 października o 22:30 oraz 1 listopada o 19:20.

Drugim z odkodowanych kanałów jest BBC Earth. 3 listopada o godz. 11:00 premierę będzie również miała najnowsza produkcja BBC Earth „ Siedem światów jedna planeta”.

Seria „Siedem światów, jedna planeta”, z narracją Sir Davida Attenborough, ukazuje jak na obszarze każdego z kontynentów kształtowały się niepowtarzalne formy życia. Program ujawnia niezwykłe, nieznane dotąd zachowania zwierzęcych mieszkańców wszystkich kontynentów, od spalonych słońcem równin Afryki po skute lodem wody otaczające Antarktydę.

Kanały będą odkodowane
dla abonentów pakietów Mini i Wielotematycznych oraz dla pakietów Plus.

  Jeśli pojawi się informacja o niedostępności kanału,
prosimy zresetować dekoder.


Na co dzień kanał BBC Earth dostępny jest w pakiecie Bogatym i Więcej Nauki HD na pozycji 347.
Kanał BBC Brit dostępny jest w pakietach Korzystnym, Bogatym, Wielotematycznym HD, Wielotematycznym Super HD, Wielotematycznym Mega HD na pozycji 405.Otwórz sobie kanał

Aby oglądać BBC Earth i BBC Brit bez dodatkowych opłat, okno należy sobie otworzyć samemu.
Wystarczy „wyklikać” z pilota lub w JAMBOX Panelu wskazany pakiet.

Najnowszy pakiet nosi nazwę:

.Otwarte okno BBC Brit i BBC Earth


Po „zamknięciu okna” pakiet wyłączy się automatycznie, nie będą się z tym wiązały absolutnie żadne opłaty.

Otwórz sobie darmowy pakiet od razu w JAMBOX:

Z komputera/smartfona    Z pilota

2019/10/28