Telewizja JAMBOX dołącza do akcji Oglądaj Legalne | Telewizja JAMBOX

Telewizja JAMBOX dołącza do akcji Oglądaj Legalne

Czy wiesz, że

Czy wiesz, że w dekoderze Kablówki 3 Generacji JAMBOX znajduje się komputer, pracujący pod kontrolą systemu operacyjnego Linux? Ponieważ procesor tego komputera nie jest tak wydajny jak procesor w Twoim komputerze osobistym (PC) został on rozbudowany o sprzętowe układy dekodujące strumień danych opisujący obraz i dźwięk zgodnie z protokołami MPEG2/MPEG4/HEVC. Dzięki tym układom dekoder JAMBOX może także płynnie wyświetlać obraz w jakości HD i 4K.

Akcja „Oglądaj legalne”, prowadzona przez Związek Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska polega na przyznawaniu znaku jakości podmiotom udostępniającym treści audio i wideo oraz towarzyszące im materiały dodatkowe. Udostępnianie powyższych materiałów musi odbywać się zgodnie z przepisami prawa, w szczególności na podstawie nabytych przez tych przedsiębiorców odpowiednich licencji lub innych stosownych uprawnień.

Do grona podmiotów, które dbają o legalny przekaz dołączyła właśnie Telewizja JAMBOX, wspierając tym samym akcję „Oglądaj Legalne”. Nie dla nielegalnych treści.

Szczegółowe informacje dotyczące akcji „Oglądaj Legalne” dostępne są na stronie
www.ogladaj-legalne.pl.

2018/08/21