Wiosenne zmiany w Telewizji JAMBOX | Telewizja JAMBOX

Wiosenne zmiany w Telewizji JAMBOX

Czy wiesz, że

Czy wiesz, że aby skompletować blisko 300 programów telewizyjnych oferowanych w ramach Kablówki 3 Generacji JAMBOX musimy stale patrzeć na 8 różnych satelitów i odbierać jednocześnie sygnał z 51 transponderów. Wiele programów doprowadzamy do naszej stacji czołowej światłowodowymi łączami naziemnymi. Takim łączom nie przeszkadzają gęste chmury, pasmo per. kanał może być też większe co jest widoczne w jakości obrazu, zwłaszcza kanałów HD i 4K. Staramy się rozwijać te łącza, być może rezygnując w przyszłości z anten.

 

Kwiecień przyniósł wiele zmian i nowości w Telewizji JAMBOX.


Do pakietów Mini i Wielotematycznych dołączył kanał AXN HD oraz nowy polski kanał poradnikowy Nobox TV HD.

Do pakietu Wielotematycznego Super HD dołączył kanał Epic Drama HD, z którym mogli się Państwo zapoznać już podczas tzw. „otwartego okna” kanału przez cały marzec.

EPIC Drama to nowy kanał, w którym najważniejsza jest opowieść. Pasja, zdrada, miłość, śmierć, intrygi i dramatyczne zwroty akcji – poruszające historie z minionych czasów w Twoim domu. Wielkie opowieści, wielkie dramaty, wielkie postacie. Najlepsze światowe seriale kostiumowe w jednym miejscu, wszystkie dostępne w jakości HD.

Fani muzyki ucieszą się z kolei z pewnością z faktu, iż pakiet Więcej Muzyki HD wzbogacił się o nowy polski kanał Jazz TV.

W pakiecie Więcej Nauki HD zamieniona została ponadto wersja SD na wersję HD kanału Da Vinci.

Ze względu na decyzje nadawców o zakończeniu dystrybucji, od 1 kwietnia zniknęły z naszej oferty kanały Echo24 HD oraz Outdoor Sport Channel HD.

O kolejnych zmianach będziemy informowali na bieżąco.

Życzymy pięknej wiosny!

2018/04/10