Bajkowe ferie | Telewizja JAMBOX

Bajkowe ferie

Czy wiesz, że

Czy wiesz, że z SGT, która jest operatorem telewizji kablowej JAMBOX, współpracuje ponad 500 najbardziej innowacyjnych operatorów w całej Polsce. Najbardziej innowacyjnych - bo właśnie ci operatorzy podjęli trud zbudowania nowoczesnych, światłowodowych sieci nowej generacji (NGN) do wszystkich obiektów, w których świadczą usługi dostępu do Internetu.

Nick Jr., Boomerang, Cartoon Network i 2x2 TV odkodowane dla wszystkich abonentów na czas ferii zimowych

Przez całe ferie, czyli od 15 stycznia do końca lutego, będzie odkodowany kanał Nick Jr., który od stycznia dostępny jest w Pakiecie Wielotematycznym HD. Przez blisko dwa miesiące będą go również mogli odbierać abonenci Pakietu Mini HD. Nick Jr. to kanał skierowany do najmłodszych widzów w wieku od 2 do 5 lat oraz ich rodziców. Na antenie stacji można obejrzeć interaktywne, pobudzające wyobraźnię bajki, które łączą zabawę z edukacją, takie jak „Bąbelkowy świat gupików” czy „Psi Patrol”.

Dla abonentów Pakietu Mini HD będzie również dostępny kanał Cartoon Network, polecający kreskówki i bezpłatne gry internetowe postaciami z takich seriali, jak: Ben 10, Pora na przygodę!, Zwyczajny serial, Gumball i wiele innych. Cartoon Network będzie odkodowany przez dwa tygodnie, w dniach od 29 stycznia do 11 lutego br.

W tym samym czasie Telewizja JAMBOX odkoduje również kolejne dwa kanały: 2X2 TV i Boomerang. Oba będą dostępne dla wszystkich abonentów, niezależnie od posiadanego pakietu.

2x2 TV  oferuje najlepsze seriale animowane z całego świata, w tym nowe, do tej pory nieemitowane, jak również najgorętsze premiery ostatnich lat oraz kultowe pozycje lat ubiegłych. Jak zapewnia nadawca, widzów zachwycą szalone przygody bohaterów nowych animacji: Służąca przewodnicząca, Próbówczaki, Flip Flappers - Fantazja vs. świat, K-ON czy Wszechświat Blastera.

Boomerang z kolei to kanał telewizyjny nadający programy dla dzieci powyżej 6 roku życia. Kanał nadaje głównie seriale klasyczne które pochodzą ze studia Hanna-Barbera, Warner Bros, MGM, oraz produkcje własne Cartoon Network.

Poza promocją, kanały Nick Jr. i Cartoon Network dostępne są dla abonentów telewizji JAMBOX w pakiecie Wielotematycznym HD i wyższych, kolejno na pozycjach 250 i 264.

Kanały Boomerang i 2x2 TV dostępne są w Pakiecie tematycznym Więcej Bajek na pozycjach 263 i 268.

Jak zamówić dodatkowe pakiety w JAMBOX?

Z komputera/smartfona    Z pilota

2018/01/18