Kino TV i FilmBox Premium HD już dostępne | Telewizja JAMBOX

Kino TV i FilmBox Premium HD już dostępne

Czy wiesz, że

Czy wiesz, że abyś mógł oglądać na swoim telewizorze programy telewizyjne w jakości HD i 4K operator obsługujący Twoją sieć przesyła do Twojego mieszkania dane z prędkością około 20Mb/s. Jeżeli na swoim odbiorniku nagrywasz i oglądasz dwa programy równocześnie strumień zwiększa się do 40Mb/s, a jeżeli jeszcze w drugim pokoju masz drugi odbiornik... Tak, tak - nasze światłowodowe sieci dysponują dużymi przepływnościami - dużo większymi niż kable telefoniczne czy koncentryczne tradycyjnej kablówki.

Od wtorku, 12 września 2017 roku dwa kanały filmowe z grupy FilmBox zmienią swoje nazwy. Flagowy kanał FilmBox zmieni nazwę na Kino TV, a FilmBox Premium na FilmBox Premium HD. Profile programowe kanałów pozostaną bez zmian. 

Kino TV  FilmBox Premium HD

Oferta programowa kanału Kino TV (dawny FilmBox) to ulubione przez widzów kino rozrywkowe i popularne seriale. FilmBox Premium HD (dawny FilmBox Premium) emituje
w jakości HD znane hollywoodzkie hity filmowe krótko po ich premierze oraz nagradzane na festiwalach filmowych i doceniane przez widzów znakomite filmy i seriale.

Kanał Kino TV jest dostępny pod nr 226 w pakietach podstawowych wielotematycznych. Kanał FilmBox Premium HD jest pod nr 181 w pakiecie premium Filmbox.

W telewizji JAMBOX pakiet Filmbox jest włączany w prezencie dla nowych i przedłużających umowy Abonentów pakietów wielotematycznych.

 

FILMBOX Live

FILMBOX LiveDla wszystkich, którzy lubią oglądać filmy, serialy, dokumenty na życzenie, proponujemy FILMBOX Live - unikalny pakiet, który pozwala korzystać w każdej chwili z bogatej biblioteki VOD.

 

2017/09/12