US Open w Pakiecie Tenis Premium HD w telewizji JAMBOX | Telewizja JAMBOX

US Open w Pakiecie Tenis Premium HD w telewizji JAMBOX

Czy wiesz, że

Czy wiesz, że abyś mógł oglądać na swoim telewizorze programy telewizyjne w jakości HD i 4K operator obsługujący Twoją sieć przesyła do Twojego mieszkania dane z prędkością około 20Mb/s. Jeżeli na swoim odbiorniku nagrywasz i oglądasz dwa programy równocześnie strumień zwiększa się do 40Mb/s, a jeżeli jeszcze w drugim pokoju masz drugi odbiornik... Tak, tak - nasze światłowodowe sieci dysponują dużymi przepływnościami - dużo większymi niż kable telefoniczne czy koncentryczne tradycyjnej kablówki.

Tenis Premium HD

Pakiet Tenis Premium to pakiet typu season pass z dwoma kanałami premium Tenis Premium 1 i Tenis Premium 2, które 24 godziny na dobę, bez reklam i w jakości HD, dają dostęp do rozgrywek tenisowych zaliczanych do Wielkiego Szlema.

Przed nami jeszcze dwa emocjonujące turnieje:

  • US Open
  • Australian Open

Ostatni w tym roku turniej wielkoszlemowy - US Open rozpocznie się już 28 sierpnia i potrwa do 17 września br.  I choć dotarła do nas informacja, że Jerzy Janowicz zrezygnował ze startu w eliminacjach US Open, co praktycznie oznacza, że w nim nie wystąpi, nadal trzymamy kciuki za Agnieszkę Radwańską, która czterokrotnie docierała tu do czwartej rundy.

W drugiej połowie stycznia 2018 roku, w ramach pakietu TENIS PREMIUM udostępniony zostanie turniej Australian Open (rozgrywki będzie można śledzić od 15 stycznia do 4 lutego 2018 r.). Tryumfatorem turnieju deblowego Australian Open z 2014 r. jest Łukasz Kubot, który świetnie spisuje się również w bieżącym sezonie. Łukaszowi mocno kibicujemy.

Pakiet mogą zakupić Abonenci pakietów Mini HD i Wielotematycznych HD.
Cena pakietu wynosi 39 zł.

Kanały w JAMBOX znajdują się na pozycjach 194 i 195.

2017/08/22