Maj z Nat Geo People HD w telewizji JAMBOX bez dodatkowych opłat | Telewizja JAMBOX

Maj z Nat Geo People HD w telewizji JAMBOX bez dodatkowych opłat

Czy wiesz, że

Czy wiesz, że z SGT, która jest operatorem telewizji kablowej JAMBOX, współpracuje ponad 350 najbardziej innowacyjnych operatorów w całej Polsce. Najbardziej innowacyjnych - bo właśnie ci operatorzy podjęli trud zbudowania nowoczesnych, światłowodowych sieci nowej generacji (NGN) do wszystkich obiektów, w których świadczą usługi dostępu do Internetu.

Abonenci telewizji JAMBOX będą mogli oglądać kanał Nat Geo People HD przez cały maj bez dodatkowych opłat. Dzięki temu widzowie będą uczestniczyli w premierze nowego programu „Anioły dobroczynności”, która odbędzie się 19 maja.

„Anioły dobroczynności” to program prezentujący osoby, które swoje życie poświęciły pomocy ubogim, pokrzywdzonym i zapomnianym. Mimo, że mają ogromną ilość pracy, a zarazem bardzo niewielkie zasoby, ich wkład w poprawę jakości życia pojedynczych ludzi i całych społeczności jest nieoceniony. Program pokaże historie, w których „Anioły dobroczynności” oraz ich podopieczni mają wreszcie szansę zostać dostrzeżeni i wsparci finansowo. Na początku nie będą świadomi tego, że sytuacja materialna ich społeczności może się zmienić właściwie z dnia na dzień za sprawą jednej pomocnej osoby. W każdym tygodniu bogaty dobroczyńca, ukrywając swoją tożsamość, na własnej skórze odczuje trudne realia życia w biedzie. Jego misją będzie anonimowe zanurzenie się w morzu wyzwań i praca ramię w ramię z „aniołami” z organizacji charytatywnych. Wszystko po to, by zrozumieć największe problemy i przekonać się, że pieniądze mogą zostać wydane w najlepszy, efektywny sposób.

To właśnie z okazji premiery nowego programu, telewizja JAMBOX otwiera okno kanału Nat Geo People HD. Kanał będzie dostępny dla abonentów pakietu Wielotematycznego HD od 1 do 31 maja br. bez dodatkowych opłat.

Nat Geo People to pełen emocji kanał dokumentalno-rozrywkowy skierowany przede wszystkim do kobiet, ale też dla wszystkich, dla których źródłem inspiracji są prawdziwe ludzkie historie. 

W telewizji JAMBOX Nat Geo People HD dostępny jest na co dzień w pakiecie Wielotematycznym Super HD pod numerem 369.

Zamówienia pakietów dodatkowych można dokonywać wprost z pilota. W dowolnym czasie - bez telefonu, bez Internetu, bez wizyty w punkcie sprzedaży.

Jak zamówić dodatkowe pakiety w JAMBOX?

Zobacz teraz »

2016/04/29