Maj z Nat Geo People HD w telewizji JAMBOX bez dodatkowych opłat | Telewizja JAMBOX

Maj z Nat Geo People HD w telewizji JAMBOX bez dodatkowych opłat

Czy wiesz, że

Czy wiesz, że abyś mógł oglądać na swoim telewizorze programy telewizyjne w jakości HD i 4K operator obsługujący Twoją sieć przesyła do Twojego mieszkania dane z prędkością około 20Mb/s. Jeżeli na swoim odbiorniku nagrywasz i oglądasz dwa programy równocześnie strumień zwiększa się do 40Mb/s, a jeżeli jeszcze w drugim pokoju masz drugi odbiornik... Tak, tak - nasze światłowodowe sieci dysponują dużymi przepływnościami - dużo większymi niż kable telefoniczne czy koncentryczne tradycyjnej kablówki.

Abonenci telewizji JAMBOX będą mogli oglądać kanał Nat Geo People HD przez cały maj bez dodatkowych opłat. Dzięki temu widzowie będą uczestniczyli w premierze nowego programu „Anioły dobroczynności”, która odbędzie się 19 maja.

„Anioły dobroczynności” to program prezentujący osoby, które swoje życie poświęciły pomocy ubogim, pokrzywdzonym i zapomnianym. Mimo, że mają ogromną ilość pracy, a zarazem bardzo niewielkie zasoby, ich wkład w poprawę jakości życia pojedynczych ludzi i całych społeczności jest nieoceniony. Program pokaże historie, w których „Anioły dobroczynności” oraz ich podopieczni mają wreszcie szansę zostać dostrzeżeni i wsparci finansowo. Na początku nie będą świadomi tego, że sytuacja materialna ich społeczności może się zmienić właściwie z dnia na dzień za sprawą jednej pomocnej osoby. W każdym tygodniu bogaty dobroczyńca, ukrywając swoją tożsamość, na własnej skórze odczuje trudne realia życia w biedzie. Jego misją będzie anonimowe zanurzenie się w morzu wyzwań i praca ramię w ramię z „aniołami” z organizacji charytatywnych. Wszystko po to, by zrozumieć największe problemy i przekonać się, że pieniądze mogą zostać wydane w najlepszy, efektywny sposób.

To właśnie z okazji premiery nowego programu, telewizja JAMBOX otwiera okno kanału Nat Geo People HD. Kanał będzie dostępny dla abonentów pakietu Wielotematycznego HD od 1 do 31 maja br. bez dodatkowych opłat.

Nat Geo People to pełen emocji kanał dokumentalno-rozrywkowy skierowany przede wszystkim do kobiet, ale też dla wszystkich, dla których źródłem inspiracji są prawdziwe ludzkie historie. 

W telewizji JAMBOX Nat Geo People HD dostępny jest na co dzień w pakiecie Wielotematycznym Super HD pod numerem 369.

Zamówienia pakietów dodatkowych można dokonywać wprost z pilota. W dowolnym czasie - bez telefonu, bez Internetu, bez wizyty w punkcie sprzedaży.

Jak zamówić dodatkowe pakiety w JAMBOX?

Zobacz teraz »

2016/04/29