Kwiecień z Disney Junior w telewizji JAMBOX bez dodatkowych opłat | Telewizja JAMBOX

Kwiecień z Disney Junior w telewizji JAMBOX bez dodatkowych opłat

Czy wiesz, że

Czy wiesz, że usługa multiroom to możliwość odbioru cyfrowej telewizji na kolejnym telewizorze bez kupowania dodatkowego abonamentu. Jest to atrakcyjne, bo na drugim telewizorze masz taką samą ofertę programową jak na pierwszym – przy czym płacisz jedynie opłatę za multiroom niezależnie jakie pakiety telewizyjne masz wykupione.

Abonenci pakietów wielotematycznych telewizji JAMBOX będą mogli oglądać kanał Disney Junior przez cały kwiecień bez dodatkowych opłat. Dzięki temu widzowie będą uczestniczyli w premierze nowego animowanego serialu „Lwia Straż”, która odbędzie się 18 kwietnia.

Akcja serialu toczy się na afrykańskiej sawannie, gdzie Kion powołuje nowych członków Lwiej Straży. Zgodnie z tradycją o ochronę Lwiej Ziemi dbały lwy – najsilniejsze, najszybsze i najodważniejsze zwierzęta. Kion postanawia jednak to zmienić i zaciąga do straży swoich przyjaciół, którzy jego zdaniem doskonale pasują do tej ważnej roli. Są to: Bunga – nieustraszony ratel, Fuli – pewna siebie gepardzica, Beshte – beztroski hipopotam oraz Ono – intelektualna czapla. W serialu pojawią się także niezapomniani bohaterowie: Mufasa, Timon, Pumba, Rafiki, Zazu i starsza siostra Kiona, Kiara – przyszła królowa Lwiej Ziemi.

To właśnie z okazji premiery nowego serialu, telewizja JAMBOX otwiera okno kanału Disney Junior.

Kanał będzie dostępny dla abonentów pakietów wielotematycznych (Wielotematyczny HD i Wielotematyczny Super HD) od 1 do 30 kwietnia br. bez dodatkowych opłat.

 

 

W telewizji JAMBOX Disney Junior dostępny jest na co dzień w pakiecie tematycznym Więcej Bajek pod numerem 253.

Zamówienia pakietów dodatkowych można dokonywać wprost z pilota. W dowolnym czasie - bez telefonu, bez Internetu, bez wizyty w punkcie sprzedaży.

Jak zamówić dodatkowe pakiety w JAMBOX?

Zobacz teraz »

2016/04/01