Kwiecień z Disney Junior w telewizji JAMBOX bez dodatkowych opłat | Telewizja JAMBOX

Kwiecień z Disney Junior w telewizji JAMBOX bez dodatkowych opłat

Czy wiesz, że

Czy wiesz, że w dekoderze Kablówki 3 Generacji JAMBOX znajduje się komputer, pracujący pod kontrolą systemu operacyjnego Linux? Ponieważ procesor tego komputera nie jest tak wydajny jak procesor w Twoim komputerze osobistym (PC) został on rozbudowany o sprzętowe układy dekodujące strumień danych opisujący obraz i dźwięk zgodnie z protokołami MPEG2/MPEG4/HEVC. Dzięki tym układom dekoder JAMBOX może także płynnie wyświetlać obraz w jakości HD i 4K.

Abonenci pakietów wielotematycznych telewizji JAMBOX będą mogli oglądać kanał Disney Junior przez cały kwiecień bez dodatkowych opłat. Dzięki temu widzowie będą uczestniczyli w premierze nowego animowanego serialu „Lwia Straż”, która odbędzie się 18 kwietnia.

Akcja serialu toczy się na afrykańskiej sawannie, gdzie Kion powołuje nowych członków Lwiej Straży. Zgodnie z tradycją o ochronę Lwiej Ziemi dbały lwy – najsilniejsze, najszybsze i najodważniejsze zwierzęta. Kion postanawia jednak to zmienić i zaciąga do straży swoich przyjaciół, którzy jego zdaniem doskonale pasują do tej ważnej roli. Są to: Bunga – nieustraszony ratel, Fuli – pewna siebie gepardzica, Beshte – beztroski hipopotam oraz Ono – intelektualna czapla. W serialu pojawią się także niezapomniani bohaterowie: Mufasa, Timon, Pumba, Rafiki, Zazu i starsza siostra Kiona, Kiara – przyszła królowa Lwiej Ziemi.

To właśnie z okazji premiery nowego serialu, telewizja JAMBOX otwiera okno kanału Disney Junior.

Kanał będzie dostępny dla abonentów pakietów wielotematycznych (Wielotematyczny HD i Wielotematyczny Super HD) od 1 do 30 kwietnia br. bez dodatkowych opłat.

 

 

W telewizji JAMBOX Disney Junior dostępny jest na co dzień w pakiecie tematycznym Więcej Bajek pod numerem 253.

Zamówienia pakietów dodatkowych można dokonywać wprost z pilota. W dowolnym czasie - bez telefonu, bez Internetu, bez wizyty w punkcie sprzedaży.

Jak zamówić dodatkowe pakiety w JAMBOX?

Zobacz teraz »

2016/04/01