Po "Rewolucji październikowej" przyszła wiosna | Telewizja JAMBOX

Po "Rewolucji październikowej" przyszła wiosna

Czy wiesz, że

Czy wiesz, że z SGT, która jest operatorem telewizji kablowej JAMBOX, współpracuje ponad 500 najbardziej innowacyjnych operatorów w całej Polsce. Najbardziej innowacyjnych - bo właśnie ci operatorzy podjęli trud zbudowania nowoczesnych, światłowodowych sieci nowej generacji (NGN) do wszystkich obiektów, w których świadczą usługi dostępu do Internetu.

Rozpoczyna się kolejny etap programowych zmian

Za oknem jeszcze nieco zimowo, ale JAMBOX ogłasza już wiosnę. A jak wiosna to… zmiany. Pierwsze oznaki wiosny można zaobserwować już pierwszego marca. To właśnie w tym dniu do pakietów wielotematycznych dołączyły kanały TVP Seriale, TVP Sport HD i TVP Sport (zostały one przeniesione z pakietów dodatkowych). Pojawiły się też kanały w wersji HD: VIASAT Explore HD i VIASAT History HD.

Jednocześnie usługa JAMBOX Online poszerzona została o kanały TVP 1, TVP 2, TVP Info, TVP ABC, TVP Seriale, TVP Sport, TVP HD, TVP Historia, TVP Rozrywka, TVP Kultura, TVP Polonia. 
 
1 kwietnia kanał CBS Drama przeniesiony zostanie z pakietów wielotematycznych do pakietu Więcej Seriali HD, a kanał TNT z pakietu Wielotematycznego do pakietu Wielotematycznego Super HD. Tam zostanie uruchomiony już w wersji HD. W wersji HD dostępny będzie również dla abonentów pakietów wielotematycznych kanał Cartoon Network.

Ceny pakietów nie ulegają zmianie.

2016/03/03