Wrzesień miesiącem otwartych okien

W tym miesiącu JAMBOX ma dla abonentów pakietów wielotematycznych aż trzy dobre wiadomości. Pierwsza z nich to możliwość oglądania ulubionych programów na kanale History bez dodatkowych opłat!

Kanał History otwiera się dla widzów już w niedzielę, 30 sierpnia. W tym dniu, o godzinie 22:00 będzie miała miejsce polska premiera 3 sezonu światowego hitu Wikingowie.

Twórcą i scenarzystą kanadyjsko-irlandzkiego dramatu historycznego jest Michael Hirst. Produkcja przenosi nas w brutalny i tajemniczy świat Wikingów. Głównym bohaterem serialu jest Ragnar Lothbrok, wojownik, którego ambicją jest zbadanie nieznanych krain na zachodzie. Lokalny władca, Jarl Haraldson, nie podziela ambicji młodego wikinga i jak co roku posyła poddanych na Wschód, aby łupili zbadane już tereny. Kuszony szansą zdobycia wielkich bogactw Ragnar postanawia, z pomocą swojego przyjaciela Flokiego, zbudować statek i na własną rękę ruszyć w nieznane.

Kanał History to jednak nie tylko Wikingowie i nie tylko filmy dokumentalne związane z tematyką historyczną. To także programy rozrywkowe, takie jak: „Amerykańscy zbieracze”, „Wojny magazynowe”, „Wojownicy bezdroży”, „Ludzie gór” i wiele, wiele innych.

History dostępny jest w pakiecie tematycznym Więcej Nauki HD, obok BBC Earth HD, National Geographic WILD, Planete+ i Planete+ HD. Przypominamy, że zamówienia pakietów dodatkowych można dokonać wprost z pilota. W dowolnym czasie - bez telefonu, bez Internetu, bez wizyty w punkcie sprzedaży.

History będzie odblokowany od 30 sierpnia do 30 września br.

Kolejna niespodzianka już niebawem…