Polska vs Łotwa w kickboxingu na żywo

 

Już 12-go czerwca do Włocławka zawitają europejskie wydarzenia sportowe związane z piątą galą DSF Kickboxing Challenge. Impreza przebojem wdarła się do świadomości kibiców i sympatyków Sztuk Walki. Będzie to też pierwsze tak znaczące wydarzenie w sferze walk Kickboxingu w tym mieście nad Wisłą. Ważnym elementem gali będzie także mecz Polska vs Łotwa, podnoszący prestiż imprezy na międzynarodowy poziom. 

Transmisja na żywo z gali DSF Kickboxing Challenge dostępna będzie bezpłatnie w telewizji JAMBOX
Gala będzie emitowana w jakości HD na kanale 901

Start Gali: 12 czerwca, godz. 20:00.

 

Dodatkowe informacje

W Hali Mistrzów zlokalizowanej przy Al. Chopina 8 we Włocławku wystąpi cała czołówka polskiego Kickboxingu. Głównie będą to gwiazdy zgrupowane w najlepszej polskiej drużynie DSF Kickboxing Team prowadzonej przez pierwszego polskiego mistrza świata w Kickboxingu, Piotra Siegoczyńskiego.

Właśnie w walce wieczoru, wschodząca gwiazda formuły K-1, 23-letni Radosław Paczuski zmierzy się z Łotyszem, Artursem Ozolinsem. Mimo zaledwie 23 lat Polak ma już sporo sukcesów na koncie. Był zdobywcą Pucharu Świata w Kickboxingu w 2013 roku, wicemistrzem Europy Muay Thai IFMA w 2014 i Mistrzem Polski w Kickboxingu w formule Low Kick w 2015 roku. Na zawodowej arenie walczył na ringach organizacji King of Kings mierząc się z najlepszymi zawodnikami jak Constantin Tutu, czy Artur Kyshenko. Świetnie pokazał się również na ostatniej gali DSF Kickboxing Challenge w Warszawie wygrywając z twardym Mateuszem Rycerskim. Dlatego otrzymał szansę udziału w walce wieczoru na gali we Włocławku.

Jego rywal to młody obiecujący zawodnik łotewskiego Kickboxingu. Co ciekawe z zawodu jest on... kominiarzem. Sportowo Ozolins był mistrzem Łotwy, triumfował w zawodach Latvia Open, a nade wszystko został wicemistrzem Europy w formule Low-kick. Dla niego bój w Polsce będzie jednym z pierwszych zawodowych startów, stąd jak deklaruje – da z siebie wszystko, bo wszystko o czym marzył powoli spełnia się. Chce by jego marzenie spełniło się w Polsce. Czy tak będzie? Przekonamy się 12-go czerwca.

Na pewno magnesem dla widzów będą również inne gwiazdy DSF Kickboxing Challenge, jak mistrzyni świata i świeżo upieczona posiadaczka pasa organizacji, Dorota Godzina. Także Łukasz Wichowski walczący w formule Full-contact, czy Kamil Ruta, będący być może jednym z przyszłych pretendentów do pasa mistrzowskiego w wadze do 81 kg. Na pojedynek tego ostatniego z Radosławem Paczuskim już ostrzą sobie zęby fani Kickboxingu i Muay Thai w Polsce. Na razie wystąpią w pojedynkach „korespondencyjnych”.

Miejscowych fanów ucieszy na pewno udział w gali Michała Dykowskiego z miejscowego Fight Club Freestyler. Michał czeka na ogłoszenie nazwiska rywala, a Włocławianie  zapewne tłumnie pojawią się w hali, aby mu kibicować. Dodatkową atrakcją gali będzie finał Turnieju Wagi Ciężkiej, gdzie Michał Bławdziewicz zmierzy się z Tomaszem Klimiukiem. Obaj wygrali walki półfinałowe i teraz oczekują tylko najważniejszej walki w swojej karierze.

To nie jedyne atrakcje związane z galą i już dziś warto czekać na kolejne nazwiska i zestawienia. Warto zarezerwować sobie czas w sobotni wieczór 12-go czerwca i zobaczyć wielkie walki na zasadach K-1 i Full-contact.

Spot:

Film  z Treningu Otwartego

Trening Otwarty przed galą DSF Kickboxing Team we Włocławku