Odkodowany weekend HBO i premiera nowego serialu Wataha

Telewizja JAMBOX oraz HBO odkodują kanały HBO i HBO HD przez cały nadchodzący weekend.

Z okazji premiery nowego polskiego serialu produkcji HBO „Wataha” każdy Abonent telewizji z pakietem Wielotematycznym może oglądać przez cały weekend odkodowane HBO.

Odcinek premierowy serialu "Wataha"

już 12 października o godz. 20:10


HBO HD 

 

Zapraszamy do oglądania odkodowanego HBO już od 11 października od godz. 06:00. 

 


O serialu "Wataha"

Sześcioodcinkowa "Wataha" rozpoczyna się od zamachu bombowego, w którym giną oficerowie jednej z jednostek straży granicznej w Bieszczadach. Tylko jednemu z nich udaje się przeżyć.

Od 12 października na antenie telewizji HBO będziemy mogli śledzić serial "Wataha". W głównych rolach grają m.in. Leszek Lichota, Bartłomiej Topa i Magdalena Popławska.

Kapitan Wiktor Rebrow (Leszek Lichota) w wyniku zamachu traci nie tylko swoich przyjaciół, ale przede wszystkim ukochaną Ewę. Zagubiony, próbuje dociec, co się wydarzyło i kto za tym wszystkim stoi. Poznaniem prawdy są zainteresowani również jego przełożeni. Oficjalne śledztwo prowadzi prokuratura.

Serial opowiada nie tylko o zagadce kryminalnej, strażnikach, ale i o miejscu, które determinuje określone postawy i zachowania.

W produkcji grają również Aleksandra Popławska, Andrzej Zieliński, Marian Dziędziel, Dagmara Bąk i Maciej Mikołajczyk. Serial wyreżyserowali Kasia Adamik i Michał Gazda. Oprawą wizualną zajął się Tomasz Augustynek, a muzyczną - Łukasz Targosz.

 

  • HBO_Wataha_808x808_v4jpg.jpg
  • HBO_Wataha_808x808_v2.jpg
  • HBO_Wataha_808x808_v3.jpg
  • HBOGO_Wataha_odkodowany_1odc_808x808_v1.jpg
  • HBOGO_Wataha_odkodowany_1odc_808x808_v2.jpg