Olimpiada w Soczi na żywo w JAMBOX

Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Soczi odbędą się w dniach 7-23 lutego 2014. Sportowcy będą rywalizować w 98 konkurencjach w 15 dyscyplinach sportowych. Ceremonia otwarcia olimpiady Soczi 2014 rozpocznie się 7 lutego o godzinie 16.30 i będzie transmitowana w TVP1 HD.

180 godzin transmisji w TVP1 HD i TVP2 HD, 350 godzin transmisji w TVP Sport HD, 16 godzin w TVP Info oraz powtórki w TVP Regionalna

Po raz kolejny widzowie będą mogli oglądać zmagania najlepszych sportowców świata za pośrednictwem Telewizji Polskiej w JAMBOX. Co najważniejsze, starty Polaków będzie można zobaczyć w antenach otwartych - Jedynce i Dwójce.

Początek na antenach otwartych (TVP1 HD, TVP2 HD) już nawet od godziny 9.00 rano aż do 20.00. Transmisje przede wszystkim z dyscyplin, w których medalowe szanse mają Polacy: skoki narciarskie (Kamil Stoch i drużyna z Maciejem Kotem, Piotrem Żyłą, Dawidem Kubackim, Janem Ziobrą i Kamilem Stochem) i łyżwiarstwo szybkie (Zbigniew Bródka oraz drużyny kobiet i mężczyzn) będą obecne w Jedynce, natomiast biegi narciarskie (Justyna Kowalczyk) oraz biathlon (Krystyna Pałka, Monika Hojnisz i Magdalena Gwizdoń) w Dwójce.

Abonenci telewizji JAMBOX będą się cieszyć najwyższą jakością transmisji olimpiady na kanałach TVP1 HD i TVP2 HD, które są dostępne dla wszystkich w podstawowych pakietach oraz na nowym kanale TVP Sport HD, dostępnym w nowym pakiecie tematycznym: Więcej Sportu HD.

 

 

Promocja pakietu Więcej Sportu HD

W związku z transmisjami igrzysk na kanałach TVP Sport HD, JAMBOX udostępni pakiet Więcej Sportu HD w atrakcyjnej, promocyjnej cenie 6,99 zł/mies. Pakiet w promocji Abonent może kupić w czasie igrzysk czyli od 07.02.2014 do 23.02.2014. Dla zakupionych w tym czasie pakietów Więcej Sportu HD cena promocyjna zostanie utrzymana.

Promocja dostępna u wybranych operatorów.

Więcej Sportu HD