Premiera trzeciego sezonu serialu Bez tajemnic

28 października zadebiutuje trzeci sezon serialu produkcji HBO Bez tajemnic. W nowych odcinkach Jerzy Radziwiłowicz jako terapeuta Andrzej Wolski będzie się spotykał z Adrianem Zarembą, Stanisławą Celińską, Magdaleną Popławską, Piotrem Głowackim i Maciejem Stuhrem. Poszczególne terapie wyreżyserowali: Wojciech Smarzowski, Agnieszka Glińska, Marek Lechki, Bartek Konopka, Agnieszka Holland wraz z Kasią Adamik.

Nowy sezon będzie składał się z 35 odcinków, emitowanych od poniedziałku do piątku, przez 7 tygodni. W każdy poniedziałek w Bez tajemnic będzie pojawiał się Jeremi (Adrian Zaremba), siedemnastolatek, który nie akceptuje siebie i rani wszystkich dookoła, w tym swoich adopcyjnych rodziców. We wtorki gabinet Andrzeja odwiedzać będzie Janina (Stanisława Celińska) pozornie zwykła, choć niezbyt szczęśliwa starsza kobieta, która nie potrafi się odnaleźć po przeprowadzce z małego miasta do Warszawy. W środy pacjentką będzie Małgorzata (Magdalena Popławska) efektowna, trzydziestoletnia mężatka, która nie radzi sobie ze swoimi emocjami. Ksiądz Konrad (Piotr Głowacki), który przeżywa kryzys wiary w Boga i w siebie będzie odwiedzać terapeutę w każdy czwartek. Piątek jest dniem, w którym Andrzej Wolski spotyka się ze swoim superwizorem Tomaszem (Maciej Stuhr). W serialu pojawi się również nowa postać Iwona (Agata Kulesza) – kobieta, którą Andrzej poznał podczas pobytu w Wiedniu.

W serialu HBO Bez tajemnic występują: Jerzy Radziwiłowicz, Adrian Zaremba, Stanisława Celińska, Piotr Głowacki, Magdalena Popławska, Maciej Stuhr. Serial reżyserują: Wojciech Smarzowski, Agnieszka Glińska, Bartek Konopka, Marek Lechki, Agnieszka Holland i Kasia Adamik. Szefem zespołu scenariuszowego jest Przemysław Nowakowski. Autorami zdjęć są Krzysztof Ptak i Arkadiusz Tomiak. Producentem wykonawczym jest firma Telemark - Anna Kępińska i Maciej Kubicki. Producenci HBO – Izabela Łopuch i Anna Nagler. Producent nadzorujący HBO – Antony Root.

Pierwszym pacjentem Andrzeja Wolskiego będzie Jeremi, siedemnastolatek, który nie akceptuje siebie i rani wszystkich dookoła, w tym swoich adopcyjnych rodziców kochających go bezgranicznie i akceptujących wszystkie jego wybory. Jeremi rozpoczyna terapię z powodu nadpobudliwości, problemów w szkole i poczucia zagubienia. Terapia ma mu pomóc odnaleźć siebie i poradzić sobie z emocjami. W rolę Jeremiego wciela się debiutant Adrian Zaremba, a historię reżyseruje Wojciech Smarzowski.

We wtorki, w gabinecie będzie się pojawiać Stanisława Celińska w roli Janiny, pozornie zwykłej, choć niezbyt szczęśliwej starszej kobiety, która nie potrafi się odnaleźć po przeprowadzce z małego miasta do Warszawy. Pomimo traumatycznej przeszłości i skrywanego lęku Janina postanawia walczyć o siebie i zmianę w swoim życiu. Dodatkowo jej sytuację komplikują trudne relacje z córką – w tej roli wystąpi Kinga Preis. Wątek terapii Janiny reżyseruje Agnieszka Glińska.

Kolejną pacjentką Andrzeja będzie Małgorzata, w rolę której wcieliła się Magdalena Popławska -  aktorka znana z takich filmów jak Dziewczyna z szafy, Lęk wysokości, Prosta historia o miłości. Jej bohaterka jest efektowną, trzydziestoletnią mężatką, która nie radzi sobie ze swoimi emocjami. Nie potrafi wchodzić w stałe relacje, popada w zmienne i skrajne nastroje, nie potrafi także powstrzymać się od  przygodnego seksu, mimo że ma męża, którego kocha i którego nie chce ranić. Małgorzata kilkakrotnie szukała pomocy terapeutycznej, jednak bez efektów. Andrzej już podczas pierwszego wywiadu rozpozna u niej zaburzenia osobowości typu borderline i zaproponuje jej nowatorską terapię. Historię zmagań Małgorzaty reżyseruje Marek Lechki.

W czwartki w gabinecie terapeuty Andrzeja Wolskiego będzie się pojawiał także ksiądz Konrad, czyli Piotr Głowacki znany z takich filmów jak 80 milionów, W ciemności czy Dziewczyna z szafy. Konrad przeżywa kryzys wiary w siebie i Boga, zaczyna wątpić w sens bycia księdzem. Dodatkowo zmaga się z depresją, poczuciem winy i grzechu. Jego terapię reżyseruje nominowany do Oscara Bartek Konopka.

W obsadzie serialu pojawi się również Maciej Stuhr (Drogówka, Pokłosie, Obława) w roli Tomasza - wschodzącej gwiazdy psychoterapii i superwizora Andrzeja Wolskiego. Podczas ich piątkowych spotkań szybko okaże się, że do rozwiązania problemów Andrzeja superwizja nie wystarczy. Tomasz odkryje bolesne miejsca w życiu Andrzeja, na które będzie mogła odpowiedzieć tylko terapia indywidualna. Cotygodniowe spotkania odmienią ich obu. Odcinki z udziałem Maciej Stuhra reżyserują Agnieszka Holland i Kasia Adamik.