Ruszyła Liga Mistrzów na nSport i CANAL+

Ruszają najbardziej prestiżowe rozgrywki piłkarskie świata, największe gwiazdy stają do walki o prymat w Europie! W najbliższy wtorek i środę rozegrane zostaną pierwsze mecze fazy grupowej Ligi Mistrzów. Widzowie telewizji JAMBOX na żywo zobaczą osiem meczów, łączoną relację z wszystkich spotkań, a po zakończeniu rywalizacji skróty każdego ze starć inauguracyjnej kolejki, prezentowane ze specjalnego studia LM.

Na antenach CANAL+, CANAL+ Sport, nSport, CANAL+ Family w każdy z tych dni prezentowane będą cztery najważniejsze mecze.

Studio LM rozpoczynać się będzie na godzinę przed pierwszymi gwizdkami sędziowskimi na europejskich stadionach (19:45), a kończyć pół godziny po północy, kiedy przeanalizowane zostaną wszystkie mecze. We wtorek gospodarzami studia będą Tomasz Smokowski i Andrzej Twarowski, a wśród ich gości znajdą się Maciej Murawski, Dariusz Tuzimek i Sławomir Stempniewski.

W środę najważniejszym wydarzeniem z punktu widzenia polskich kibiców będzie transmisja meczu Napoli – Borussia Dortmund. Wzmocniona drużyna wicemistrzów Włoch postara się pokonać ubiegłorocznego finalistę, w składzie którego znajdą się tym razem dwaj Polacy – Jakub Błaszczykowski i Robert Lewandowski. Łukasz Piszczek nadal leczy kontuzję. W drugim meczu tej grupy Olympique Marsylia zmierzy się z Arsenalem. W bramce londyńczyków powinniśmy zobaczyć Wojciecha Szczęsnego. W pozostałych prezentowanych na żywo spotkaniach AC Milan zagra z Celtikiem, a Barcelona z Ajaksem. Środowe studio poprowadzą Rafał Dębiński i Krzysztof Marciniak, a ich gośćmi będą Grzegorz Mielcarski, Przemysław Rudzki i Sławomir Stempniewski.

Zobacz plan najbliższych transmisji meczów Ligi Mistrzów w telewizji JAMBOX: