Nowe kanały Stars.tv i TV Republika w HD

Kablówka 3 Generacji JAMBOX, wprowadza do swojej oferty nowy, muzyczny kanał STARS TV.

Kanał można znaleźć pod numerem 318.
Nowy kanał jest dostępny dla każdego Abonenta telewizji JAMBOX bez dodatkowych opłat.

Autorzy nowego kanału piszą:
 

STARS.TV powstała z miłości do muzyki.

Jesteśmy telewizją muzyczną i tylko muzyką się zajmujemy. Robimy to co potrafimy najlepiej, gramy! Specjalnie wybrane i wyselekcjonowane największe przeboje wielu dekad. Stars Tv lubi "klasykę". Lata 60-te, 70-te, 80-te i 90-te to jest to co nas porusza. Wspomnień czar a i muzycznie jakoś tak bardziej z "duszą" niż dziś.

Nie znaczy to jednak, że zamykamy się na muzykę współczesną. Wśród setek i tysięcy nowych nagrań także zdarzają się perełki i je także można usłyszeć w STARS.TV

  • LATA 60-TE ( The Beatles, The Doors, The Animals )
  • LATA 70-TE ( Bee Gees, Bob Marley, Abba )
  • LATA 80-TE ( Queen, Michael Jackson, The Police )
  • LATA 90-TE ( Whitney Houston, Dr. Alban, Roxette )
  • LATA 2000 ( Jennifer Lopez, Nickelback, Shakira )

W STARS.TV określenie "telewizja muzyczna" rozumiemy dosłownie. Dlatego też nie pokazujemy seriali, reality show ani żadnych innych programów. Natomiast ogromną wagę przywiązujemy do tworzonej przez nas "playlisty". Wkładamy w to duszę i serce, czujemy muzykę i cieszymy się dźwiękami. "The BEST of MUSIC" także zobowiązuje...

Najlepsza muzyka, najlepsze teledyski! W Stars Tv kochamy przeboje i tylko te największe przeboje gramy. Nie eksperymentujemy, nie odkrywamy i nie mówimy co musisz polubić. Dajemy Ci to co już lubisz. Tylko w Stars Tv gwiazda za gwiazdą i hit za hitem.

Więcej informacji o nowym kanale na stronie: www.starstv.eu

TV Republika HD


Do oferty dołączył także kanał TV Republika w wersji HD, który uruchomiony został bez dodatkowych opłat każdemu Abonentowi z wykupionym kanałem TV Republika. Nowy kanał można znaleźć pod numerem 136.


Informujemy, że nadawca kanału HOT TV podjął decyzję o zakończeniu odrębnej emisji tego kanału. Obecnie programy kanału HOT TV będą prezentowane jako osobne pasmo na kanale iTV tego samego nadawcy.