Zrodzony w ogniudramat / thriller 2013
reżyseria: Scott Cooper
obsada: Christian Bale, Casey Affleck, Zoe Saldana, Willem Dafoe, Forest Whitake

Najbliższe emisje w CANAL+ HD
Piątek, 21.11 g. 21:00Rodney Baze znika bez śladu. Jego starszy brat Russell bierze sprawy w swoje ręce, próbując dowiedzieć się prawdy i wymierzyć sprawiedliwość.

Wyreżyserowany przez Scotta Coopera, Leonardo Di Caprio jako jeden z producentów i Christian Bale jako starszy brat, który chce pomścić krzywdy młodszego (Casey Affleck). W obsadzie ponadto Woody Harrelson w roli psychopatycznego zbira, którego boi się lokalny czarny charakter Willem Dafoe oraz Zoe Saldana w przejmującej roli kobiety, która szukając stabilizacji rezygnuje z miłości życia i wiąże się z miejscowym policjantem (Forest Whitaker).

Bracia Russell (Christian Bale) i Rodney (Casey Affleck) mieszkają w pogrążonym w kryzysie Pasie Rdzy w Stanach Zjednoczonych. Russell ciężko pracuje w miejscowej hucie, a wolny czas poświęca ukochanej Lenie (Zoe Saldana) i schorowanemu ojcu (Bingo O'Malley). Rodney zawsze marzył, by wyrwać się z robotniczego Braddock, tymczasem służy w wojsku i odbywa kolejne misje w Iraku. Russell trafia za do więzienia za spowodowanie wypadku samochodowego. Gdy wychodzi, jego dziewczyna jest związana z miejscowym policjantem Wesleyem (Forest Whitaker), a ojciec nie żyje. Rodney jest zadłużony u Johna Petty'ego (Willem Dafoe). Aby spłacić długi, postanawia wziąć udział nielegalnej walce i zadziera z psychopatycznym bandytą, Harlanem DeGroatem (Woody Harrelson). Kiedy Rodney nie wraca, Russell podąża jego śladem.Zobacz inne polecane w TV «